Oferta

Treningi personalne

W swojej ofercie posiadamy treningi personalne, w których uczestniczyć mogą kobiety i mężczyźni. Zapraszamy młodzież, dorosłych oraz seniorów.  Z organizowanych przez nas treningów skorzystać mogą zarówno osoby chcące utrzymać dobrą formę, podtrzymać ogólną sprawność fizyczną, jak i takie, których oczekiwania są bardziej sprecyzowane – redukcja masy ciała, przyrost masy i siły mięśniowej, doskonalenie w poszczególnych dyscyplinach: boks, kickboxing, taekwondo, K1, samoobrona.

Kadra instruktorska dobiera indywidualny program treningowy do potrzeb osoby ćwiczącej, mając wzgląd na:

  • dotychczasowe doświadczenie sportowe
  • poziom umiejętność sportowych
  • wiek, płeć
  • oczekiwania
  • dyscyplinę, w której trenujący chce się szkolić
  • analizę postępu sportowego podczas zajęć

Oferujemy organizację treningów personalnych z zakresu: treningu ogólnorozwojowego, taekwondo, boksu, kickboxingu, K1, samoobrony.

Treningi organizujemy w profesjonalnie dostosowanej sali treningowej, zapraszamy do wirtualnego spaceru po naszej sali: kliknij tutaj.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę instruktorską z uprawnieniami trenerów sportu, w tym specjalizacjami z zakresu wymienionych wyżej sztuk walki. Aby zapoznać się z profilami naszych instruktorów, kliknij tutaj.

W celu ustalenia harmonogramu oraz planu treningowego proponujemy spotkanie w biurze naszej sali. Prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numerem: 505 074 423.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis