Oferta

Taekwon-do

Treningi taekwondo organizujemy dla wszystkich grup wiekowych, rozpoczynając od 2-3- letnich maluchów, poprzez dzieci przedszkolne i szkolne, a na młodzieży i dorosłych kończąc. We wszystkich grupach zawodnicy podzieleni są zarówno wiekowo, jak i pod względem poziomu zaawansowania.

Z pełnym wykazem dostępnych grup treningowych zapoznać można się na stronach poszczególnych sekcji.

Każda grupa, w zależności od przedziału wiekowego i poziomu zaawansowania, trenuje według specjalnie dobranego programu treningowego. Wyposażenie sali w różnorodny sprzęt treningowy umożliwia urozmaicenie i dostosowanie ćwiczeń do każdej grupy wiekowej.

Maluchy w czasie zajęć wykonują mnóstwo ćwiczeń ogólnorozwojowych i gimnastycznych, w co wplatane są proste i bezkontaktowe elementy taekwondo.

W treningach dzieci szkolnych wykorzystujemy wiele gier i zabaw, uczących zasad fair play oraz współpracy, dodatkowo zawodnicy trenują techniki taekwondo; wprowadzane zostają formuły walk, początkowo zabawowe, z czasem w miarę rozwoju poziomu zaawansowania zawodników – formuły kontaktowe.

Dzieci nie tylko rozwijają się fizycznie w czasie zajęć. Rozwija się także ich samodzielność, poszczególne cechy motoryczne, zyskują wiarę we własne możliwości, uczą się samokontroli i wytrwałości.

W treningach młodzieży i dorosłych duży nacisk kładziemy na rozwój kondycji, czasu reakcji, rozciągnięcia i siły. Poznawane elementy taekwondo szlifujemy zarówno technicznie, jak i wprowadzając je w kombinacje wykorzystywane w trakcie różnych formuł walki.

Nasi zawodnicy przygotowują się do zawodów rangi ogólnopolskiej i międzynarodowej. Wśród swoich wychowanków mamy Mistrzów Polski, Europy i Świata.

We wszystkich grupach wiekowych kładziemy nacisk na dyscyplinę i naukę kontroli własnego ciała, a także wzmacnianie pewności siebie. Zawodnicy poznają także wiele sposobów samoobrony.

Każdy może przyjść i spróbować swoich sił, pierwszy trening jest próbny.

Zapraszamy do kontaktu: 505 074 423.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis