Aktualności

Zmiana organizacyjna w Pajęcznie

Szanowni Państwo,

informujemy, że od przyszłego tygodnia, tj., od wtorku 23 lutego włącznie zmianie ulegają godziny treningów ostatniej grupy w sekcji Pajęczno.

Grupa trenować będzie godzinę zegarową, w godzinach 19:45-20:45.

Zmiana podyktowana jest obniżeniem wieku zawodników w tej grupie. Początkowo, zajęcia zaplanowane były na dłuższy czas, ze względu na to, że uczestniczyła w nich starsza młodzież (juniorzy, seniorzy) wymagająca dłuższego treningu. Treningi prowadzony był przez instruktorów przez 1 – 1,15 godz., pozostały czas był czasem dodatkowym, w którym zawodnicy trenowali pod okiem najstarszego i najbardziej doświadczonego zawodnika.

Obecnie, w grupie trenują głównie dzieci i młodzicy, kategorie wiekowe, które we wszystkich sekcjach naszego klubu uczestniczą w treningach godzinnych. Ponadto, czas, w którym zawodnicy wcześniej rozgrzewali się samodzielnie, nie zostaje wykorzystany, ponieważ zawodnicy nie są
w stanie prowadzić rozgrzewek samodzielnie, tak, aby były dla nich bezpieczne i efektywne.

Dlatego też podjęliśmy decyzję o skróceniu czasu treningu i jednoczesnym przesunięciu pory jego rozpoczęcia, tak aby cała godzina zegarowa wykorzystana była pod okiem instruktora. Treningi w takiej formie dla obecnej grupy wiekowej będą z pewnością bardziej efektywne i lepiej wykorzystane.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis