Aktualności

Letnie obozy KS ORIENT – opcja 1

Już teraz serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą wakacyjną przygotowaną przez KS ORIENT. W te wakacje zorganizujemy dwa wyjazdy – do Drvenika w Chorwacji dla uczestników od 10. roku życia oraz do Jastrowia dla młodszych uczestników.

W rozwinięciu wiadomości prezentujemy informacje dotyczące wyjazdu zagranicznego. Zapraszamy też do galerii zdjęć, w której zamieszczone są zdjęcia ośrodka i okolicy. Niebawem przedstawimy także szczegóły obozu w Polsce.

Zapraszamy na aktywne wakacje, taekwon!

Drvenik – nieduża miejscowość turystyczna zlokalizowana na Makarskiej Riwierze – najładniejszej części wybrzeża Chorwacji, 30 km od miasteczka Makarska i 90 km od Splitu. Głównym atutem Drvenika są dwie przepiękne zatoki z plażami wysypanymi małymi kamyczkami z łagodnym zejściem do wody. Miejscowość jest bardzo zielona, kwiaty i cytrusy rosną na każdym rogu. Na terenie miejscowości znajdują się bary, restauracje i sklepiki. Okolice stanowią lasy ze ścieżkami rekreacyjnymi oraz góry.

Data: 18.07-29.07.2017

Organizator: Klub Sportowy „Orient”, Zbigniew Pawlak

Zakwaterowanie: Pensjonat Herceg, Donja Vala 155, Drvenik, Chorwacja

Pokoje są 2, 3, 4 i 5-osobowe z łazienkami i z widokiem na morze. Ośrodek znajduje się ok. 150 m od plaży.

Wyżywienie: 3 posiłki dziennie w stołówce pensjonatu.

Przejazd: Klimatyzowany autokar, z miejsca zbiórki bezpośrednio do pensjonatu. Wyjazd z Częstochowy 18.07 w godzinach popołudniowych, przyjazd do Częstochowy 29.07 około południa.

Morze i kąpiele: Obie plaże są usypane z małych kamyczków, z łagodnym zejściem do morza, nie ma jeżowców i ostrych skał. W Chorwacji nie ma kąpielisk strzeżonych przez ratowników. Kąpiel będzie się odbywała pod nadzorem wychowawców z zachowaniem wszelkich możliwych zasad bezpieczeństwa.

Wysyłając dziecko na obóz, wyrażają Państwo zgodę na kąpanie się dziecka w morzu oraz basenie gdzie kąpielisko dozorowane jest jedynie przez wychowawców.

Do kąpieli zalecamy używanie obuwia ochronnego.

Opieka medyczna i ubezpieczenie: Organizator wykupi każdemu uczestnikowi obozu ubezpieczenie KL. Mimo to zaleca się wyrobienie w NFZ Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego. Najbliższe ambulatorium znajduje się w Makarskiej, a szpital w Splicie.

Wysyłając dziecko na obóz wyrażają Państwo zgodę na transport dziecka ambulansem lub w przypadku braku takiej konieczności na transport prywatnym samochodem osobowym do miejsca świadczenia pomocy medycznej pod opieką wychowawcy lub kierownika obozu.

Cena: 1950 PLN

Zadatek: 400 zł, płatny do 30 kwietnia 2017 lub do wyczerpania miejsc; zapłata: 1550 zł, płatna do 16 czerwca 2017.

Płatności gotówką lub przelew na konto KS ORIENT: 57 1750 0012 0000 0000 3536 7799.

W tytule przelewu wpisujemy: imiona i nazwiska uczestników oraz dopisek „Chorwacja”. Aby otrzymać fakturę należy przesłać dane po dokonaniu płatności na adres zbyszekksorient@wp.pl

W przypadku rezygnacji zadatek i pozostałe wpłaty nie podlegają zwrotowi.

Cena zawiera:

  • przejazd autokarem w dwie strony
  • zakwaterowanie w pokojach wieloosobowych,
  • wyżywienie (3 posiłki dziennie),
  • treningi (2 razy dziennie), lub inne zajęcia sportowo- rekreacyjne,
  • codzienne korzystanie z kąpieliska lub basenu,
  • bogaty program oparty na aktywnym wypoczynku,
  • opiekę wychowawców i instruktorów,
  • ubezpieczenie od kosztów leczenia za granicą (KL).

Karty obozowe: należy pobrać ją ze strony internetowej (www.ksorient.pl), wydrukować, wypełnić i podpisać na każdej stronie oraz dostarczyć instruktorowi do 16 czerwca 2017. Osoby niepełnoletnie dodatkowo zgoda lekarza lub ważne badania w książeczce sportowca ważne do ostatniego dnia obozu.

UCZESTNIK MUSI ZABRAĆ DOWÓD OSOBISTY LUB PASZPORT!

Uczestnicy: rocznik 2007 i starsi.

OBÓZ BĘDZIE ZAREJESTROWANY W MINISTERSTWIE EDUKACJI I KURATORIUM OŚWIATY.

!!! Klub wystawia dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy. !!!

Dodatkowe informacje:

ZBIGNIEW PAWLAK 505 074 423,

lub na stronie klubu www.ksorient.pl

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis