Aktualności

Wyniki z Mistrzostw Polski Północnej

.

14876045_10206103585029084_1764543036_o

Zapraszamy do zapoznania się z wynikami naszych medalistów startujących w tegorocznych Mistrzostwach Polski Północnej, które odbyły się 29 października w Ostródzie. W ogólnej klasyfikacji zajęliśmy II miejsce na podium zdobywając 13 złotych medali, 15 srebrnych i 6 brązowych.

DZIECI

  1. Weronika Zawalska

– I miejsce Touch contact, 8 lat dziewczęta

– III miejsce techniki szybkościowe 8 lat

  1. Szymon Włosek

– I miejsce Touch contact, 8 lat, chłopcy +130cm

– III miejsce Soft stick, 8 lat, +130cm

  1. Julia Bajek

– II miejsce Touch contact, 9 lat dziewczęta

– II miejsce Soft stick 9 lat -135cm

MŁODZICY

  1. Natalia Zawalska

– I miejsce Touch contact dziewczęta -140cm

  1. Oliwia Kołodziejczyk

– II miejsce Touch contact dziewczęta + 150cm

– I miejsce techniki szybkościowe dziewczęta + 145cm

  1. Bartosz Kozioł

– I miejsce Touch contact chłopcy – 140cm

  1. Tymoteusz Kopa

– II miejsce Touch contact chłopcy – 155cm

– II miejsce techniki szybkościowe chłopcy + 150cm

KADECI

  1. Michelle Maier

– I miejsce semi contact dziewczęta – 165cm

– II miejsce light contact dziewczęta – 50kg

  1. Aleksandra Gątkowska

– II miejsce semi contact dziewczęta – 165cm

– III miejsce light contact dziewczęta – 50kg

  1. Maja Popczyk

– II miejsce semi contact dziewczęta + 165cm

– I miejsce light contact dziewczęta -50kg

  1. Julia Armatyńska

– III miejsce semi contact dziewczęta + 165cm

– I miejsce light contact dziewczęta + 50kg

  1. Maciej Kasprzyk

– II miejsce semi contact chłopcy – 160cm

– II miejsce układy dowolne

  1. Mariusz Nowak

– I miejsce semi contact chłopcy – 170cm

  1. Kacper Kołodziejczyk

– III miejsce light contact chłopcy + 69kg

JUNIORZY

  1. Natalia Jastrzębska

– II miejsce semi contact kobiety – 160cm

– II miejsce light contact kobiety – 50kg

  1. Natalia Dęga

– I miejsce semi contact kobiety – 170cm

– II miejsce semi contact kobiety + 170cm

– II miejsce light contact kobiety + 64kg

  1. Aleksandra Pastwa

– II miejsce semi contact kobiety – 170cm

– III miejsce semi contact kobiety + 170cm

– I miejsce light contact kobiety – 64kg

  1. Olimpia Grela

– I miejsce semi contact kobiety + 170cm

– I miejsce light contact kobiety + 64kg

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis