Aktualności

Wspomnienie zimowych półkolonii

12788716_10204647240941392_1818021216_o

Za nami zimowe półkolonie z KS ORIENT, które zorganizowaliśmy pod hasłem „Ferie prawdziwego Ninja”. Pod okiem instruktorki Moniki Cieślik, dzieci miały okazję aktywnie i ciekawie spędzić czas ferii zimowych.

I turnus 15-19 lutego

W poniedziałek dzieci miały okazję do rozwijania talentu kulinarnego podczas zajęć z szefem kuchni dzieci przygotowywały tymbaliki z szynki oraz sałatkę. We wtorek uczestnicy odwiedzili rezerwat archeologiczny, gdzie poznali kulturę łużycką. W środę wybraliśmy się na lodowisko. Czwartek należał do kina, film „Bella i Sebastian” wzruszył i rozbawił do łez. W piątek dzieci wyszalały się przez 2 godziny w „Magicznej Krainie”.

Każdego dnia odbywały się treningi taekwondo, gry i zabawy oraz zajęcia plastyczno-techniczne.

II turnus 22-26 lutego

Poniedziałek również należał do szefa kuchni, który pokazał dzieciom, jak zrobić artystyczne kanapki i tartinki (kanapki na krakersie). We wtorek udaliśmy się na kręgle, gdzie każdy mógł spróbować swoich sił w rywalizacji. W środę poszliśmy do kina na fantastyczną bajkę „Zwierzogród”. Czwartek spędziliśmy w rezerwacie archeologicznym, poznając kulturę łużycką i ucząc się lepienia z gliny. W piątek dzieci szalały w „Magicznej Krainie”.

Nie zabrakło codziennie treningów taekwondo, gier i zabaw, oraz zajęć plastyczno-technicznych.
Wszystkie zajęcia zorganizowaliśmy przy współudziale Urzędu Miasta Częstochowy w ramach akcji „Ferie w mieście”.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis