Aktualności

Uwaga, konkurs!

logotyp_orient_male

Ogłaszamy konkurs dla wszystkich zawodników, rodziców, trenerów, sympatyków naszego klubu!

Konkurs polega na wymyśleniu hasła-okrzyku klubowego motywującego zawodników do działania. Hasło stanowić ma oficjalny klubowy okrzyk, który wykorzystywać będziemy podczas zawodów, turniejów, obozów i innych wspólnych wydarzeń sportowych.

Wybrane hasło stanie się oficjalnym klubowym mottem, wykorzystywanym nie tylko na imprezach sportowych, ale także umieszczonym wraz z danym autora na klubowej stronie internetowej oraz w naszej sali w częstochowskiej siedzibie klubu.

Hasło powinno być w języku polskim, krótkie, łatwe do wypowiedzenia/wykrzyczenia, bez słów niecenzuralnych oraz niezrozumiałych.

Propozycje przesłać należy na maila: magdalenamakowska@o2.pl w tytule wiadomości wpisując HASŁO KLUBOWE. W treści wiadomości prosimy podać proponowane hasło klubowe oraz dane autora: imię, nazwisko, funkcja w klubie (zawodnik/trener/rodzic/sympatyk oraz sekcję, z którą dana osoba jest związana. Każda osoba biorąca udział w konkursie tym samym wyraża zgodę na opublikowanie przygotowanego hasła wraz z przekazanymi danymi osobowymi oraz do wykorzystania hasła w celach marketingowych.

Począwszy od dziś przez równy miesiąc uruchamiamy swoją kreatywność i szare komórki – termin nadsyłania propozycji upływa 13 października 2017 r. Nie stawiamy w konkursie ograniczeń wiekowych ani też ograniczeń co do ilości haseł, jakie przesłać może jedna osoba.

Wierzymy w Waszą inwencję twórczą!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis