Aktualności

Tatralandia – relacja z wyjazdu

Dziś w nocy wróciliśmy z wycieczki na Słowację. Celem naszego wyjazdu była wizyta w największym w Europie parku wodnym z licznym atrakcjami wewnątrz jak i na powietrzu – Tatralandii.

Wyruszyliśmy około 4 nad ranem w poniedziałek. Na miejsce dotarliśmy po 6 godzinach jazdy. Po dopełnieniu formalności mogliśmy rozpocząć zabawę w aquaparku.

Ponad czterdziestoosobowa grupa członków „Orientu” ruszyła od razu na odkrytą część parku, ponieważ pogoda w pierwszej części dnia była przepiękna- słońce, upał ponad 30-stostopniowy. Na zewnątrz korzystaliśmy z licznych atrakcji, takich jak: zjeżdżalnie-rury, zjeżdżalnie-ślizgawki, na których korzystaliśmy ze specjalnych pontonów, baseny, fontanny, basen-rzeka, małpi gaj dla dzieci, dmuchańce, ścianki spinaczkowe w wodzie, basen do wodnej siatkówki i koszykówki, a także basen, w którym przez animatorów prowadzony był wodny aerobic.

Po południu udaliśmy się na obiad na świeżym powietrzu. Do wyboru mieliśmy kilka restauracji i barów.

W drugiej części dnia pogoda niestety nie była już tak łaskawa. Deszcz i burze nie pokrzyżowały nam jednak planów na świetną zabawę. Wewnątrz parku mieliśmy możliwość korzystania z równie dużej ilości atrakcji: zjeżdżalnie-rury, zjeżdżalnie z pontonami, zjeżdżalnie-tornado, jak również baseny z fontannami, jaquzzi, solanki, basen z wyspą-barem na środku, baseny przeznaczone specjalnie dla dzieci z atrakcjami typowo dla najmłodszych, a także basen dla amatorów nurkowania, gdzie pod wodą, za specjalną szybą, mogliśmy podziwiać piękne kolorowe rybki i rośliny wodne.

Warto również wspomnieć o przepięknej okolicy. Tatralandia usytuowana jest w otoczeniu wielkich majestatycznych gór, których widok daje niesamowity efekt. Dodatkowo temperatura, panujące wewnątrz aquaparku, jak również temeperatura wody- około 30 stopni dawały wszystkim możliwość relaksu i przeniesienia się na jednej dzień w świat tropików.

Wyjazd zaliczamy do bardzo udanych i dziękujemy jednocześnie wszystkim za udział. Zachęcamy wszystkich do odwiedzenia parku wodnego „Tatralandia”. Pozdrawiamy wszystkich uczestników naszej wycieczki oraz firmę Piast-Tourist, która zapewniła dla nas transport na ten wyjazd.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis