Aktualności

SZLACHETNA PACZKA startuje po raz trzeci w ORIENCIE!

Kochani, nasz Klub po raz trzeci postanowił dołączyć do akcji „Szlachetna Paczka”. Tym razem pomagamy pani Alicji samotnie wychowującej dwie córki: Kornelię (12 l.) i Kasię (10 l.). Rodzina najbardziej potrzebuje podstawowych środków czystości, żywności, a także przyborów szkolnych dla dziewczynek oraz odzieży. Zamieszczamy poniżej opis rodziny wraz ze szczegółowym wykazem potrzeb. Bardzo prosimy wszystkich o wsparcie. Jesteśmy jednym, dużym Klubem, razem możemy więcej!

Podsumowanie_wyboru_rodziny

Czasu jest mało. Wszystkie zebrane rzeczy musimy dostarczyć do magazynu w weekend 10-11 grudnia, dlatego też najpóźniej w piątek 9 grudnia przekazane dary muszą dotrzeć do naszej siedziby w Częstochowie (CH Jagiellończycy), gdzie pakować będziemy je w świąteczne paczki. Rzeczy można przekazywać bezpośrednio instruktorom.

Liczymy na Wasze zaangażowanie, już dwukrotnie udowodniliśmy, że jesteśmy zgranym Klubem i przede wszystkim dobrymi ludźmi.

Przypominamy, że założenie akcji jest takie, aby dostarczyć Rodzinie te produkty, których najbardziej potrzebuje, dlatego też prosimy o informowanie na bieżąco instruktorów o produktach, które chcą Państwo zorganizować, tak aby udało nam się zebrać wszystko, i aby nie powielać darów. Przekazywane rzeczy mogą być nowe lub używane, zawsze jednak powinny być zadbane, czyste i niezniszczone.

Z góry dziękujemy wszystkim za wsparcie.

W razie jakichkolwiek pytań pomocą służy instruktorka Magdalena Makowska, bezpośrednio koordynująca akcję.

(tel. 519 106 036, mail: magdalenamakowska@o2.pl)

Taekwon!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis