Aktualności

Szlachetna Paczka

Z radością podzielimy się z Wami treścią maila, jaki dostaliśmy od wolontariuszy Szlachetnej Paczki.

„Drogi Darczyńco,

Cieszymy się, że razem z nami zmieniasz świat na lepsze!

Miłość wyraża się w trafionym prezencie, który nie jest banalnym podarkiem, ale strzałem prosto w serce. Sami wiemy, jak się czujemy, gdy ktoś trafi w nasze marzenia, zwłaszcza kiedy wydają się nierealne.

Cieszymy się, że uczestniczyłeś w radości obdarowanej rodziny podczas dostarczenia paczki.

Wolontariusz, który opiekował się rodziną (oznaczonej numerem LDZ-899-401675), chciał przekazać kilka słów od siebie.

Relacja ze spotkania z rodziną przy wręczeniu paczki:
Pani Maria zadziwiona stała w drzwiach, podczas gdy wnosiliśmy kolejno wszystkie paczki. „Nie wiem co powiedzieć, nigdy tyle od nikogo nie dostaliśmy. Jest tego tyle, że wystarczy nam naprawdę na na długo”. Madzia nieśmiało chodziła koło prezentów, czekała tylko na znak do rozpakowywania paczek. Gdy otworzyła pudełko z wymarzoną zieloną apaszką i sukienkami, uśmiech nie schodził jej z twarzy już do końca naszej wizyty. Na koniec dziewczynka przytuliła się mocno do mnie i wyszeptała „dziękuję”. Z kolei Dawid i Piotr najbardziej ucieszyli się z butów sportowych.

Co chce Państwu przekazać wolontariusz:
Chciałabym Pani bardzo serdecznie podziękować za profesjonalizm z jakim Państwo podeszli do przygotowania pomocy dla Rodziny. Ogromnie się cieszę, że udało się zaangażować w to przedsięwzięcie tak wiele osób. Gratuluję także tak trafnie dobranych prezentów i upominków. Rodzina była bardzo szczęśliwa. W wyrazie wdzięczności przekazała dla Państwa kartkę świąteczną, którą przekażę wkrótce osobiście. Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt Bożego Narodzenia.

Co chce Państwu powiedzieć od siebie rodzina:
„Są Państwo dobrymi duszami. To niesamowite, że chcą Państwo pomagać, mimo, że Nas nie znacie. Dziękujemy za okazaną pomoc, która zmieni nasze życie i pomoże stanąć na nogi.”

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis