Aktualności

Świętujemy!

Najwyższy czas uczcić klubowe nowości i zmiany! Proponujemy dla wszystkich członków naszego klubu spotkanie integracyjne w Częstochowie.

W piątek 8 maja zapraszamy wszystkich młodszych – dzieci i młodzież. Zabawa odbędzie się w naszej sali treningowej w CH JAGIELLOŃCZYCY o godz. 20:30 i potrwa około półtorej-dwie godziny.

Zabawa będzie miała charakter dyskoteki z zabawami sportowo-integracyjnymi – o szczegółach, jak należy przygotować się do spotkania, poinformujemy niebawem. Na początek zapraszamy dzieci i młodzież z rodzicami, abyśmy mogli wspólnie wznieść toast za powodzenie nowej sekcji, następnie rodzice będą mieli półtorej-dwie godzinki dla siebie, gdy dzieci zostaną na imprezie. :) Prosimy o potwierdzenie udziału w ciągu najbliższego tygodnia do instruktorów.

Jednocześnie zapraszamy wszystkich dorosłych na sobotę 9 maja. Spotkamy się o godzinie 19:30 w sali treningowej w CH JAGIELLOŃCZYCY, wspólnie wzniesiemy toast za nową sekcję, a następnie zorganizowane zostanie nieformalne spotkanie integracyjne w centrum Częstochowy – o szczegółach poinformujemy niebawem. Prosimy zawodników/instruktorów o potwierdzenie swojego udziału w ciągu najbliższego tygodnia do swoich trenerów lub bezpośrednio na maila magdalenamakowska@o2.pl.

Liczymy na wysoką frekwencję i dobrą zabawę we wspólnym gronie. Serdecznie zapraszamy!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis