Aktualności

Sezon 2016/2017 zakończony

Sezon sportowy 2016/2017 dobiegł końca. Pięknym podsumowaniem sezonu był start naszych reprezentantów w Mistrzostwach Europy i ich bezkonkurencyjny wynik w generalnej klubowej klasyfikacji medalowej. Dziękujemy wszystkim za cały sezon treningów i ciężkiej pracy. Tymczasem, zapraszamy na treningi wakacyjne do Częstochowy. Harmonogram zajęć w nowym sezonie w poszczególnych sekcjach ukaże się na stronie w drugiej połowie sierpnia.

Nasi najmłodsi zawodnicy podsumowali kończący się sezon w pierwszą sobotę lipca, biorąc udział w wieczorze szalonych gier i zabaw oraz nocy filmowej z Orientem. Dzieci szalały przez 2 godziny, pokonując balonowe tory przeszkód, wykonując super trudne i super absurdalne zadania czy rysując karykatury trenerów. Dodatkowo, uczestnicy mieli możliwość wykazać się w dwóch konkursach z nagrodami: „Figury w parach” oraz turniej „Kamień, papier, nożyce”.

W konkursie „Figury w parach” najlepsi okazali się: Jakub Ćwiklak i Jan Dorczyński (grupa młodsza) oraz Maria Sęk i Maja Dziąbor (grupa starsza). W turnieju „Kamień, papier, nożyce” na podium stanęli: Tobiasz Radlak-Zieliński (1 miejsce), Cezary Zgrzebny (2 miejsce), Michał Całus (3 miejsce). Zwycięzcy konkursów otrzymali wakacyjne nagrody rzeczowe.

W drugiej części imprezy nasza sala treningowa zamieniła się w wielką salę kinową z bajkami, filmami, pizzą i pysznym popcornem. Po aktywnym wieczorze, nocowanie w śpiworach na sali, było największą przygodą. Jeszcze większą atrakcją, szczególnie dla trenerów :), okazała się pobudka o 6:00 i organizacja porannego konkursu rozruchowego w postaci „Testu wiewióry”, w którym zwyciężyli: Klaudia Siwczyńska (1 miejsce), Paweł Szychalski (2 miejsce), Kamil Rospondek (3 miejsce), Afroditi Livieri (4 miejsce).

Dziękujemy wszystkim za udział w zabawie, do zobaczenia niebawem! Sezon 2016/2017 uważamy za zakończony i niezwykle udany, taekwon!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis