Aktualności

Pokazy podczas Charytatywnego Turnieju Piłkarskiego

Serdecznie zapraszamy w niedzielę 1 marca do Hali Sportowej Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Kamyku przy ulicy Szkolnej na Charytatywny Piłkarski Turniej Halowy. Całość dochodu z imprezy zostanie przeznaczona na leczenie Filipa Sulińskiego. Organizatorem zmagań, których początek został wyznaczony na godzinę 9.00, jest Stowarzyszenie Kibiców Wieczny Raków. Podczas turnieju do nabycia będzie również cegiełka w cenie 10 złotych.

turnieje

Okoły godziny 13:30 częstochowska reprezentacja naszego klubu zaprezentuje kilkunastominutowy pokaz taekwondo przygotowany specjalnie na tę okazję. Serdecznie zapraszamy!

 

7 – letni FIlip Suliński to pogodny dzieciak mający swoje marzenia, plany. Chce iść śladami Taty, i tak jak on grać w piłkę nożną. Tata, Kamil Suliński, jest byłym zawodnikiem klubu RKS Raków Częstochowa. Grał też w takich drużynach jak: Pogoń Kamyk, MKS Myszków, Zieloni Żarki, Warta Działoszyn, Olimpia Truskolasy, obecnie Polonia Poraj. Filip kontynuuje tradycje rodzinne. Jest zawodnikiem grupy młodzieżowej RKS Raków Częstochowa. Jego beztroskie dzieciństwo zostało nagle przerwane, u Filipka zdiagnozowano Chłoniaka Burkitta. W chwili obecnej Filip jest po czterech seriach chemioterapii, dalsze leczenie i rehabilitacja wymaga dość dużego nakładu finansowego,ale dzięki wam Filip ma szanse walczyć ze swoją chorobą. Kamil Suliński jest bardzo wzruszony pomocą jaka jest niesiona z różnych stron dla jego synka – Ogromnie dziękuje wszystkim osobom, które zaangażowały się w akcję „Pomoc dla Filipa”. Pani Magda, mama chłopca tłumaczy – W klinikach w Niemczech i we Włoszech po chemioterapii podawane są przeciwciała, które zatrzymują powrót choroby, ale to kosztuje. Mamy nadzieję, że uda nam się tam pojechać – nadmienia, że Filip nie poddaje się i dzielnie walczy o swoje marzenia.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis