Aktualności

Pokazy na „City Cross”

Wczoraj w Częstochowie, na terenie nowej hali sportowej i stadionu żużlowego SGP „Arena” odbyła się ogólnopolska impreza biegowa „City Cross” …

KS „Orient” włączył się w imprezę. Zasponsorowaliśmy kilkanaście karnetów na treningi w naszym klubie, ufundowaliśmy również kilka koszulek klubowych.

Dodatkowo, klub wystawił ośmioosobową reprezentację, z której siedmioro zawodników wzięło udział w biegu, natomiast instruktorka Magdalena Makowska była sędzią głównym.

W biegu udział wzięli: Piotr Majchrzak i Piotr Czyż (obaj Myszków), Katarzyna Gładysz, Dawid Fossa i Michał Szajkowski (wszyscy Pajęczno), Marcin Ciszek i Kamil Szymanek (obaj z Częstochowy).

Wielkie gratulacje należą się wszystkim, którzy zmierzyli się z niełatwą, siedmiokilometrową trasą bogata w przeszkody, takie jak wraki samochodów, sterty opon czy autobus! Największe jednak brawa należą się Piotrkowi Majchrzakowi, który w swojej kategorii wiekowej zdobył drugie miejsce!

Po biegu, reprezentanci przygotowali kilkunastominutowy pokaz dla zawodników i publiczności „City Cross”. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia w klubowej galerii.

Impreza odbyła się pod honorowym patronatem prezydenta miasta Częstochowy, pana Krzysztofa Matyjaszczyka.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis