Aktualności

Podziękowania za udział w „Szlachetnej Paczce”

DSC_6631

Kochani,

tegoroczna „Szlachetna Paczka” za nami. Wypełniliśmy swoją misję od początku do końca. Dzięki Waszemu zaangażowaniu udało nam się spełnić marzenia siedmioosobowej rodziny! Zgromadziliśmy wszystkie rzeczy z listy życzeń naszej rodziny i wiele dodatkowych prezentów. Łącznie, udało nam się zorganizować 48 pudeł żywności, artykułów chemicznych, kosmetyków, odzieży, słodyczy i prezentów specjalnych, które w niedzielę 13 grudnia dotarły do rodziny.

Dostarczanie paczek w finale „Szlachetnej Paczki” to najlepszy moment w całym projekcie, na który wszyscy czekamy. Z relacji wolontariusza przekazującego prezenty, wiemy, że do wnoszenia prezentów trzeba było zmobilizować cała rodzinę, gdyż paczek naprawdę dużo. Babcia, która nie była w stanie powstrzymywać łez, płakała ze szczęścia, dziękując za te wszystkie dary. Głowa rodziny, pan Marcel, stał jakby osłupiały, nie wiedząc do końca co się stało, skąd to wszystko i czym sobie na to zasłużyli. Starsze dziewczynki rozrywały kolejne paczki, przymierzając wszystko, co się w nich znajduje. Najwięcej jednak radości sprawił naszemu wolontariuszowi widok najmłodszej córki Marty, której przekazał do ręki wymarzony fotel dmuchany. Była strasznie przejęta i wzruszona faktem, że ktoś specjalnie dla niej zakupił rzecz, która była tylko odległym marzeniem.

W tym miejscu pragniemy baaaaaaaaaaaardzo podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w akcję: darczyńcom, ekipie pakującej, ekipie transportującej i wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu!

Podziękowania należą się instruktorom, zawodnikom i rodzicom z sekcji: Częstochowa, Blachownia, Pajęczno, Radomsko, Będzin, Łazy. Serdecznie dziękujemy także Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych „Academia” z Blachowni.

Zbieramy siły na tworzenie „Szlachetnej Paczki” w przyszłym roku, taekwon!

Rodzina chciała przekazać najszczersze życzenia i podziękowania dla wszystkich którzy przyczynili się do stworzenia tak wspaniałego prezentu. „Życzymy wam zdrowia, bo jest ono najważniejsze. Ciepłych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia. Dzięki Wam, my będziemy takie mieli.”

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis