Aktualności

Orientalna Gwiazdka zakończona przywitaniem Nowego Roku!

Święta, święta i po świętach =)

W ubiegłą środę 27 grudnia ponad 40 naszych zawodników i zawodniczek uczestniczyło w całonocnej imprezie pod tytułem Orientalna Gwiazdka.

W rozwinięciu pełna relacja.

 

Imprezę rozpoczął niezapomniany pokaz magii w wykonaniu iluzjonisty Krystiana Bączyńskiego. Do tej pory zachodzimy w głowę – jak on to wszystko zrobił?! :) Podczas występu kilka osób musiało pomóc w wykonaniu magicznych sztuczek =).

Następnie przyszedł czas na dyskotekę w rytm największych hitów. Na zakończenie szaleństw na parkiecie zrobiliśmy „sparringi” ;). Wszyscy uczestnicy, losowo dobrani parami, walczyli na parkiecie – tym razem pokazując najlepszy taniec. Każdą rundę wygrywała osoba, która zdobyła większe i głośniejsze brawa od publiczności. Do finału przeszło 5 osób, z których na podium stanęli: 1 miejsce – Maria Sęk, 2 miejsce – Kamil Rospondek, 3 miejsce – Wojciech Marzec.

Po wyczerpującej bitwie przyszedł czas na tradycyjną imprezową potrawę – pizzę! Zwieńczeniem zabawy był seans, trzy seanse =), najlepszych bajek.

Rano na pożegnanie z uczestnikami imprezy wznieśliśmy toast winem musującym (dla dzieci), za Nowy Rok, aby wszyscy spełniali swoje marzenia i trenowali wytrwale by osiągać najlepsze wyniki na zawodach =D.

Sprawcami zamieszania byli instruktorzy: Olaf – Zbigniew Pawlak, Elsa – Monika Cieślik i Klaudia Wójcik oraz starsze zawodniczki: Elsa – Wiktoria Fronczyk i Jednorożec – Aleksandra Gątkowska.

Dziękujemy wszystkim za udział i korzystając okazji dodatkowo życzymy wszystkim szczęścia, zdrowia oraz realizacji wszystkich planów w nadchodzącym 2018 roku.

Taekwon!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis