Aktualności

ORIENT najlepszy na Gladius Cup!

.

10294273_733058746781217_1075342045890169592_nZ dumą informujemy, że podczas turnieju Gladius Cup 2014, który odbył się 8 listopada w Ostródzie KS ORIENT okazał się bezkonkurencyjny.

Z wynikiem: 15 złotych medali, 7 srebrnych i 9 brązowych stanęliśmy na najwyższym stopniu podium. Poniżej wyniki indywidualne naszych zawodników, które przyczyniły się do klubowego sukcesu.

Dzieci:

Oliwia Kołodziejczyk:

– I miejsce Techniki szybkościowe dzieci 8+9 lat dziewczynki

– III miejsce Semi-contact dzieci 7+8 lat dziewczynki kat. wyższa

 

Emilia Kozioł:

– II miejsce Techniki szybkościowe dzieci 8+9 lat dziewczynki

– I miejsce Soft-stick dzieci 8+9 lat dziewczynki

 

Bartosz Kozioł:

– I miejsce Techniki szybkościowe dzieci 8 lat chłopcy

– III miejsce Soft-stick dzieci 8 lat chłopcy

 

Młodzicy:

Michał Dziechciarz:

– I miejsce Techniki szybkościowe młodzicy -150cm

– I miejsce Semi-contact młodzicy -150cm

 

Michelle Maier:

– I miejsce Semi-contact młodziczki -140cm

– I miejsce Techniki szybkościowe młodziczki -150cm

 

Kadeci:

Maja Grabara:

– III miejsce Semi-contact kadetki -155cm/-165cm

– II miejsce Double Match kadetki

 

Maciej Kasprzyk:

– I miejsce Semi-contact kadeci -150cm

– III miejsce Light-contact kadeci -42kg

 

Olimpia Grela:

– I miejsce Semi-contact kadetki +165cm

– I miejsce Light-contact kadetki +57kg

– I miejsce Double Match kadetki

 

Julia Armatyńska:

I miejsce Light-contact kadetki -43kg

– III miejsce Double Match kadetki

 

Łukasz Skwara:

– I miejsce Semi-contact kadeci +170cm

– III miejsce Double Match kadeci

 

Kacper Kołodziejczyk:

– III miejsce Light-contact kadeci -66kg/+66kg

– III miejsce Double Match kadeci

 

Mariusz Nowak:

– I miejsce Light-contact kadeci -42kg

– II miejsce Semi-contact kadeci -150cm

 

Wiktoria Dombek:

– II miejsce Double Match kadetki

 

Aleksandra Gątkowska:

– III miejsce Double Match kadetki

 

Juniorzy:

Karol Marcisz:

– II miejsce Light-contact juniorzy -66kg

 

Seniorzy:

Klaudia Wójcik:

– II miejsce Semi-contact seniorki+juniorki

– I miejsce Light-contact seniorki open

 

Monika Cieślik:

– II miejsce Light-contact seniorki open

 

Kadra: Zbigniew Pawlak, Monika Cieślik

Sędzia: Mateusz Tatar

 

Olimpia Grela dodatkowo otrzymała tytuł najlepszej zawodniczki turnieju.

 

W zawodach wystartowało 174 zawodników i zawodniczek z 11 klubów Taekwondo, Kick-boxingu, Tang Soo Do i innych sztuk walki.


Suma medali KS Orient:

Złote: 15

Srebrne: 7

Brązowe: 9

 

Klasyfikacja generalna:

I miejsce – KS ORIENT

II miejsce – CHAMPION LUBAWA

III miejsce – EGIDA OLSZTYNEK

 

 

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis