Aktualności

Orient na pierwszym miejscu w generalnej klasyfikacji zawodów Polish Open Cup 2021

.

W dniu 20 listopad w Opolu odbył się Polish Open Cup ZS PUT w Taekwon-do. Było to jedno z najważniejszych wydarzeń Taekwondo w tym sezonie. Całe wydarzenie przebiegło pomyślnie i sprawnie w murach Stegu Arena. Nasi zawodnicy i zawodniczki wywalczyli łącznie 93 medale w tym 35 złotych, 30srebrnych oraz 28 brązowych. Co dało nam pierwsze miejsce w generalnej klasyfikacji zawodów. Zawody odbyły się na bardzo wysokim poziomie sportowym.

Gratulujemy wszystkim medalistom i tym, którzy wrócili z nowym doświadczeniem.

Organizatorem zawodów był Uczniowski Klub Sportowy Taekwondo Opole pod przewodnictwem trenera Łukasza Rewieńskiego oraz Związek Sportowy Polska Unia Taekwondo. Do zawodów zgłosiło się prawie 350 zawodników i zawodniczek z 16 klubów z całej Polski. Sędzią Głównym Zawodów był Karol Siwek. Protokół zatwierdził Sędzia Główny ZS PUT – Zbigniew Pawlak.

 

W rozwinięciu wyniki naszych zawodników.

 

Dzieci:
Krzysztof Trejbsza
II miejsce – techniki specjalne, 5lat (2016), chłopcy – konkurencja poza rankingiem

Karol Szymala
III miejsce – techniki specjalne, -4lat (+2017) – konkurencja poza rankingiem
I miejsce- tempówki, -4lat (+2017) – konkurencja poza rankingiem

Roksana Wojtowicz
I miejsce – soft stick, +9lat (-2012), dziewczęta, +140cm

Natan Godecki
I miejsce – tempówki, 8lat (2013), chłopcy, -130cm
III miejsce – soft stick, 8lat (2013), chłopcy, -130cm
III miejsce – techniki specjalne, 8lat (2013), chłopcy, -130cm

Daniel Mazurek
I miejsce – soft stick, 8lat (2013), chłopcy, +130cm

January Grela
II miejsce – soft stick, 8lat (2013), chłopcy, +130cm
II miejsce – tempówki, 8lat (2013), chłopcy, +130cm

Nadia Ryczek
II miejsce – soft stick, 8lat (2013), dziewczęta, +130cm

Jakub Siwczyński

I miejsce – soft stick, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup
II miejsce – tempówki, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

Aleksander Kacprzak
I miejsce – techniki specjalne, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup
II miejsce – soft stick, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

Szymon Kijas
III miejsce – soft stick, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

Gabriela Kamińska
I miejsce – soft stick, 7lat (2014), dziewczęta
II miejsce – techniki specjalne, 7lat (2014), dziewczęta

Kazimierz Stępień
II miejsce – soft stick, 6lat (2015), chłopcy
III miejsce – techniki specjalne, 6lat (2015), chłopcy

Szymon Grabara
II miejsce – tempówki, 6lat (2015), chłopcy
II miejsce – techniki specjalne, 6lat (2015), chłopcy
III miejsce – soft stick, 6lat (2015), chłopcy

Piotr Klepka
I miejsce – tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm
I miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm
I miejsce – semi contact, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm

Konrad Mojek
II miejsce – tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm
III miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm
III miejsce – semi contact, +9lat (-2012), chłopcy, -135cm

Borys Machnikowski
II miejsce – tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, +135cm

Maksymilian Koszek

III miejsce – tempówki, +9lat (-2012), chłopcy, +135cm
III miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), chłopcy, +135cm

Maria Kaźmierczak
I miejsce – tempówki, +9lat (-2012), dziewczęta, -140cm
II miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), dziewczęta, -140cm

Amelia Ciszewska
I miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), dziewczęta, -140cm
I miejsce – semi contact, +9lat (-2012), dziewczęta, -140cm
II miejsce – tempówki, +9lat (-2012), dziewczęta, -140cm

Roksana Wojtowicz
I miejsce – tempówki, +9lat (-2012), dziewczęta, +140cm
II miejsce – techniki specjalne, +9lat (-2012), dziewczęta, +140cm

Wiktor Gajek
I miejsce – tempówki, 8lat (2013), chłopcy, +130cm
I miejsce – semi contact, -8lat (+2013), chłopcy
II miejsce – techniki specjalne, 8lat (2013), chłopcy, +130cm

Nikola Puchała
II miejsce – tempówki, 7lat (2014), dziewczęta
III miejsce – techniki specjalne, 7lat (2014), dziewczęta

Marcel Bujak
I miejsce – techniki specjalne, 8lat (2013), chłopcy, -130cm

Wojciech Trejbsza
II miejsce – techniki specjalne, 8lat (2013), chłopcy, -130cm

Alan Nguen Van
III miejsce – techniki specjalne, 7lat (2014), chłopcy, +9 kup

Nadia Kołodziejska
III miejsce – semi contact, +9lat (-2012), dziewczęta, +140cm

Młodzik
Michał Kuś
III miejsce – tempówki, -7 kup, chłopcy, -145cm
III miejsce – techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, -145cm
III miejsce – semi contact, -7 kup, chłopcy, -145cm

Eryk Peroń
II miejsce – semi contact, -7 kup, chłopcy, -155cm
III miejsce – tempówki, -7 kup, chłopcy, -155cm
III miejsce – techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, -155cm

Filip Szweda
II miejsce – tempówki, -7 kup, chłopcy, +155cm
II miejsce – techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, +155cm
II miejsce – semi contact, -7 kup, chłopcy, +155cm

Jessica Baran
I miejsce – semi contact, -7 kup, dziewczęta, -140cm
II miejsce – tempówki, -7 kup, dziewczęta, -140cm
II miejsce – techniki specjalne, -7 kup, dziewczęta, -140cm

Agata Ślęzak
I miejsce – tempówki, -7 kup, dziewczęta, +150cm
II miejsce – techniki specjalne, -7 kup, dziewczęta, +150cm
III miesjce – semi contact, -7 kup, dziewczęta, +150cm

Adam Grabara
I miejsce – tempówki, +6 kup, chłopcy, -145cm
III miejsce – techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -145cm

Jakub Leks
I miejsce – techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -145cm
III miejsce – tempówki, +6 kup, chłopcy, -145cm

Dawid Siwczyński
I miejsce – tempówki, +6 kup, chłopcy, -155cm

II miejsce – techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -155cm

Alan Muchin
I miejsce – semi contact, +6 kup, chłopcy, -155cm
III miejsce – tempówki, +6 kup, chłopcy, -155cm

Oliwia Piwek
II miejsce – tempówki, +6 kup, dziewczęta, +155cm
II miejsce – techniki specjalne, +6 kup, dziewczęta, +155cm
III miejsce – semi contact, +6 kup, dziewczęta, +155cm

 

Filip Wojtkiewicz
I miejsce – techniki specjalne, -7 kup, chłopcy, -155cm

Julia Muchin
II miejsce – techniki specjalne, -7 kup, dziewczęta, -150cm
III miejsce – semi contact, -7 kup, dziewczęta, -150cm

Marcin Bąkowski
II miejsce – techniki specjalne, +6 kup, chłopcy, -145cm

Filip Smoleń
II miejsce – semi contact, -7 kup, chłopcy, -140cm

Bartosz Jaworski
II miejsce – semi contact, -7 kup, chłopcy, -145cm

Kadet:

Bartłomiej Ciura
II miejsce – light contact, chłopcy, -58kg
III miejsce – ukł. formalne trad., chłopcy, +3 kup

Klaudia Siwczyńska
I miejsce – light contact, dziewczęta, -47kg
III miejsce – ukł. formalne trad., dziewczęta, -4 kup

Nikola Szymańska
III miejsce – semi contact, dziewczęta, -155cm

Juliusz Gajek
III miejsce – light contact, chłopcy, -52kg

Kacper Skiba
III miejsce – light contact, chłopcy, +64kg

Junior:

Maria Sęk
I miejsce – ukł. formalne trad., kobiety, +3 kup
III miejsce – semi contact, kobiety, -165cm
III miejsce – light contact, kobiety, -54kg (senior)

Julia Bielas
I miejsce – semi contact, kobiety, -165cm
II miejsce – ukł. formalne trad., kobiety, +3 kup
II miejsce – light contact, kobiety, -61kg
II miejsce – light contact, kobiety, +61kg
II miejsce – light contact, kobiety, -61kg (senior)

Emil Dubiński
II miejsce – semi contact, mężczyźni, -175cm

 

Senior

Maciej Kasprzyk
I miejsce – semi contact, mężczyźni, -175cm
I miejsce – semi contact, mężczyźni, -180cm
I miejsce – light contact, mężczyźni, -64kg

Kacper Kołodziejczyk
I miejsce – semi contact, mężczyźni, -185cm
I miejsce – light contact, mężczyźni, -82kg
II miejsce – semi contact, mężczyźni, -180cm

Artur Stefański

II miejsce – semi contact, mężczyźni, +185cm
II miejsce – light contact, mężczyźni, -82kg

Maciej Kwaśniak
I miejsce – light contact, mężczyźni, +82kg
III miejsce – semi contact, mężczyźni, +185cm

Magdalena Matyja
I miejsce – light contact, kobiety, -54kg
II miejsce – semi contact, kobiety, -165cm

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis