Aktualności

Obóz zimowy za nami

W pierwszym tygodniu ferii zimowych (od 28.01 – 04.02.2018) odbyła się kolejna edycja obozu zimowego Klubu Sportowego „Orient”.

W tym roku odwiedziliśmy Kluszkowce i Pensjonat Pieniński. W obozie uczestniczyło 11 zawodników i zawodniczek z sekcji w Będzinie, Częstochowie i Łazach. Obóz prowadziły instruktorki Monika Cieślik i Klaudia Wójcik. Kierownikiem obozu był Zbigniew Pawlak.

Mieszkaliśmy w pokojach 2, 3, 4-osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. Przez pierwsze trzy dni korzystaliśmy ze stoku narciarskiego „Polana Sosny” oddalonego kilka kilometrów od naszego ośrodka. Kolejne dni spędziliśmy na stoku „Czorsztyn Ski” – kilkaset metrów od ośrodka. Ponieważ nasi zawodnicy ciężko pracowali przez cały rok pogoda wynagrodziła nasze starania i przez cały tydzień mieliśmy śnieg na stoku. Nasze umiejętności szlifowali, przez pierwsze dni, instruktorzy ze szkoły narciarskiej. Jeden wieczór spędziliśmy z instruktorką Zumby, podczas którego wszyscy chętnie uczestniczyli w nauce tańca. W sobotę mieliśmy kulig – wprawdzie na kołach ale i tak wr

ażenia były niezapomniane. Po kuligu ogrzaliśmy się przed ogniskiem, gdzie dzieci zajadały się kiełbaskami oraz pysznymi piankami z ogniska w krakersach. Oprócz atrakcji na powietrzu uczestnicy brali udział w treningach, zabawach sportowych, grach zespołowych. Wieczorami dzieci uczestniczyły w zajęciach plastycznych – tworzenie gry planszowej. Oprócz zajęć plastycznych graliśmy na PS3 oraz oglądaliśmy ulubione filmy, odbyła się również krótka dyskoteka, która zgarnęła na parkiet prawie wszystkich obozowiczów. W niedzielę do południa pełni wrażeń rozjechaliśmy się do domów z nadzieją powrotu za rok.

Dziękujemy wszystkim za udział i do zobaczenia podczas kolejnych wspólnych wyjazdów.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis