Aktualności

Obóz w Jastrowiu – informacje organizacyjne

Prosimy uczestników obozu w Jastrowiu o zapoznanie się z informacją zawartą w rozwinięciu. Przedstawiamy szczegóły dotyczące dojazdu, podział zawodników na grupy oraz listę niezbędnych rzeczy.

Klub wystawia stosowne dokumenty potrzebne do ubiegania się o dofinansowanie obozu w zakładach pracy.

Dodatkowe informacje: Zbigniew Pawlak mail: zbyszekksorient@wp.pl lub tel. 505-074-423

Spotkanie z opiekunami oraz organizatorem obozu odbędzie się w czwartek o godz 21:30 – link na zoom został wysłany mailem. Prosimy o obecność.

 

Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

 

Podział na grupy:

GRUPA 1 – opiekun Monika Cieślik, tel. 535 082 841

Dzieci ur. w latach: 2013, 2012, 2011

GRUPA 2 – opiekun Karol Marcisz, tel. 509 848 127

Dzieci ur. w latach 2010 oraz 2009 (z wyjątkiem tych, którzy przyporządkowani zostali do grupy 3)

GRUPA 3 – opiekun Bartosz Zabłotny, tel. 501 809 553

Dzieci i młodzież ur. w latach: 2008, 2007, 2005, 2003

Pielęgniarka – pani Magdalena Pietrala, tel. 507 143 028

KIEROWNIK OBOZU: Zbigniew Pawlak, tel. 505 074 423

 

DOJAZD:

Informacje zostaną podane w osobnym poście.

 

Informacja dodatkowa, prosimy o uważne zapoznanie się z nią:

Wszystkie dzieci zabierające ze sobą telefony komórkowe zobowiązane będą oddać telefony do depozytu u swojego opiekuna. Telefony będą wydawane 1-2 razy dziennie w wyznaczonych godzinach (w zależności od planu dnia), które podamy będąc na obozie. W tych godzinach dzieci będą mogły kontaktować się z rodzicami. W przypadkach wyjątkowych, np. choroba dziecka, telefon będzie wydany do dyspozycji, tak aby dziecko miało stały kontakt z rodzicami. Prosimy, aby do każdego telefonu dołączona była ładowarka.

Obozowicze nie zabierają na obóz żadnych sprzętów elektronicznych poza telefonem z ładowarką. Prosimy nie pakować dzieciom tabletów, gier elektronicznych i innych tego rodzaju urządzeń. Nie chcemy, aby na obozie dzieci spędzały biernie czas, korzystając z gier komputerowych.

Zasady takie mają na celu uniknięcie gubienia telefonów komórkowych lub biernego spędzania czasu wolnego przy telefonie. Chcemy także, by w sytuacjach trudnych czy spornych, dzieci w pierwszej kolejności kontaktowały się z opiekunami. To instruktorzy sprawują bezpośrednią opiekę nad dziećmi, i mają obowiązek rozwiązywania bieżących problemów, dlatego też chcemy, by w pierwszej kolejności dzieci zawsze zgłaszały się do instruktorów.

Bardzo prosimy również rodziców o to, by we wszelkich ważnych sprawach oraz ze wszystkimi pytaniami kontaktować się z opiekunami. Chcemy uniknąć nieporozumień i niewyjaśnionych sytuacji. Opiekunowie, po przyjeździe na miejsce, również wyznaczą godziny, w jakich będą dostępni pod telefonami. Prosimy o kontaktowanie się z instruktorami właśnie w tych godzinach, ponieważ w ciągu dnia opiekunowie mają treningi i wiele wyjść z dziećmi, podczas których nie są w stanie korzystać z telefonów. W przypadku, gdy nie uda się skontaktować z instruktorem telefonicznie, prosimy o pozostawienie wiadomości sms – instruktorzy oddzwonią w pierwszym możliwym momencie.

Na obóz należy zabrać:

– maseczka ochronna

– osobisty płyn do dezynfekcji rąk

– legitymację szkolną/dowód osobisty;

– kartę chipową;

– minimum 3 komplety stroju treningowego (sportowego) – (w tym przynajmniej jedno do mocnego pobrudzenia);

– minimum 2 pary lekkiego sportowego obuwia treningowego;

– leki przyjmowane na stałe, ewentualne leki wypisane przez lekarza na receptę w trakcie obozu, wykupowane są na koszt uczestników obozu;

– osoby cierpiące na chorobę lokomocyjną prosimy zaopatrzyć w odpowiednie lekarstwa;

– kurtkę przeciwdeszczową;

– strój kąpielowy;

– nakrycie głowy (najlepiej 2 sztuki);

– krem z filtrem do opalania;

– środek przeciwko komarom i kleszczom;

– klapki pod prysznic;

– 2-3 ręczniki;

– pozostałe rzeczy osobiste (na cieplejsze i chłodniejsze dni);

– dobok oraz strój klubowy (obowiązkowo każda osoba musi posiadać strój klubowy, a osoby które posiadają dobok- dobok -> kwestia egzaminów i pamiątkowego zdjęcia grupowego)

– sprzęt treningowy: rękawice i szczęka obowiązkowo, wskazane by zawodnicy mieli również pozostały sprzęt do walk jeśli taki posiadają

 

Prosimy, by wśród najmłodszych uczestników obozu, rzeczy były oznaczone (podpisane) tak, by nie myliły się dzieciom (szczególnie koszulki, spodnie klubowe itp.).

Prosimy także, by wszystkie dzieci młodsze obowiązkowo posiadały listę swoich rzeczy- ilość koszulek, spodni, ręczników, itp. Listę prosimy spakować do koperty wraz z kieszonkowym dla dzieci.

Prosimy, by kontrolować ciężar bagażu do ok. 20 kg.

Kieszonkowe: bardzo prosimy, aby dając dzieciom kieszonkowe, rozmienić pieniądze na takie kwoty, jakie mają być wydawane dzieciom dziennie (np. po 10 zł). Pieniądze prosimy spakować do koperty podpisanej imieniem i nazwiskiem dziecka. Do koperty można również włożyć dokumenty (legitymację, kartę chipową) oraz listę zabieranych rzeczy. Kopertę najlepiej przekazać opiekunowi już na miejscu zbiórki.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis