Aktualności

Nagrywamy spot do TVP!

SzlachetnaPaczkaKochani,

dzięki naszemu zeszłorocznemu zaangażowaniu w akcję „Szlachetna Paczka”, nasz Klub został wybrany do udziału w nagraniu spotu promocyjnego!

Razem z tegorocznym patronem akcji- Milką, powstał pomysł nagrania krótkiego materiału filmowego o większych grupach – zespołach, które angażowały się razem z ekipą SZLACHETNEJ PACZKI w ideę niesienia mądrej pomocy. Materiał będzie transmitowany na kanale Telewizji Polskiej najprawdopodobniej w środy lub soboty tuż przed Teleexpresem.

Spot kręcony będzie w hali sportowej w Pajęcznie (hala przy gimnazjum, ul. Grunwaldzka) o godz. 17:00 W NAJBLIŻSZĄ NIEDZIELĘ 8 LISTOPADA. Nagranie potrwa około dwóch godzin.

Wszystkich zawodników obowiązują stroje treningowe – doboki, koszulki klubowe, pasy.

Podczas nagrania zawodnicy będą uczestniczyć w treningu, zatem będzie to dodatkowa możliwość potrenowania przed zbliżającymi się zawodami.

Bardzo liczymy na pełną frekwencję sekcji Pajęczno (wszystkie grupy stawiają się na godz. 17:00). Do udziału zapraszamy także zawodników i instruktorów innych sekcji (dojazd we własnym zakresie). Do nagrania spotu niezbędne będą rewizyty – produkty spożywcze. Bardzo prosimy, by w miarę możliwości zawodnicy zabrali ze sobą kilka podstawowych produktów spożywczych, np. słodycze, cukier, mąka, makaron lub cokolwiek innego. Produkty będą wykorzystane tylko do spotu, po nagraniu zawodnicy zabiorą je z powrotem do domu.

Już teraz informujemy, że w tym roku na pewno również dołączymy do akcji i będziemy przygotowywać świąteczną paczkę dla jednej z rodzin zarejestrowanych w bazie.

Taekwon!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis