Aktualności

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Full Contact

27-29.09.2013r. czworo zawodników KS „Orient” prezentowało swoje umiejętności na Mistrzostwach Polski Młodzieżowców w Kickboxingu Full Contact w Wysocku Małym koło Przygodzic. Byli to: Michał Jaworski, Artur Kula, Agnieszka Horbatiuk, Klaudia Wójcik.

MICHAŁ JAWORSKI, którego trenerem jest Paweł Stolarski, wrócił bez medalu jednakże wykazał się zaciętością w walce; walczył do końca, pokazał się z bardzo dobrej sportowej strony.

KLAUDIA WÓJCIK, podopieczna trenera Zbigniewa Pawlaka, zajęła 3. miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. Półfinał prowadziła przewagą punktową, niestety sędzina wyliczyła 3 razy naszą zawodniczkę, co zakończyło walkę w 2. rundzie. Klaudia przegrała przez RSC.

ARTUR KULA trenujący u trenera Zbigniewa Pawlaka, zajął 3. miejsce, zdobywając brązowy medal- ćwierćfinał wygrał znacząco, rozbijajac przeciwnika akcjami bokserskimi. Półfinał przegrał z Mistrzem Europy k1, który z kolei w finale widowiskowo znokautował swojego rywala.

AGNIESZKA HORBATIUK podopieczna trenera Zbigniewa Pawlaka, wróciła z zawodów ze srebrnym medalem, zajmując w swojej kategorii 2. miejsce. Półfinał wygrała znacząco, doprowadzając już w pierwszej rundzie do liczenia rywalki. W finale uległa kadrowiczce PZKB.

Zawodnicy w rywalizacji full contact toczą pojedynki w ringu, obowiązuje mocny kontakt, punktowane są tylko ciosy i kopnięcia wykonane z pełną siłą. Dystans to 3 rundy po 2 minuty.

Nasi zawodnicy pokazali się z bardzo dobrej strony, udowadniając, że nie ograniczamy się tylko do formuł planszowych, ale również dobrze radzimy sobie w twardych ringowych konkurencjach.

Serdecznie gratulujemy naszym reprezentantom.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis