Aktualności

Mistrzostwa Europy – wydłużony termin zgłoszeń

Informujemy, że został wydłużony termin zgłoszeń na Mistrzostwa Europy. Zgłaszać można się do 13 czerwca. Jednocześnie, informujemy, że startowe wynosi:

1 konkurencja – 125 PLN

2 konkurencje – 210 PLN

3 konkurencje – 250 PLN

4 konkurencje i więcej – 275 PLN

tag team – 40 PLN od osoby

Celem ułatwienia startu w zawodach Klub dofinansowuje startowe na Mistrzostwa Europy w kwocie od 80 do 120 zł – szczegółowe zasady poniżej.

1. Startowe dla zawodników, którzys startowali w Drużynowych Mistrzostwach Polski w kwietniu 2017 r. oraz jednej innej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu w tym sezonie (roku szkolnym) wynosi 150 zł – za wszystkie konkurencje.

2. Startowe dla zawodników, którzy startowali przynajmniej jednej raz w tym sezonie (roku szkolnym) w dowolnej imprezie ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu wynosi 170 zł – za wszystkie konkurencje.

Dofinansowanie dotyczy tylko startowego za minimum 3 konkurencje. Startowe za 1 lub 2 konkurencje nie jest dofinansowywane – opłaty wg komunikatu.

3. Startowe dla zawodników, którzy nie brali udziału w żadnej impreze ZS Polskiej Unii Taekwondo lub Polskiego Związku Kickboxingu nie jest dofinansowywane – opłaty wg powyższego komunikatu.

4. Powyższe informacje nie dotyczą konkurencji tag team – za tę konkurencję dopłacić należy kwotę 40 złotych od osoby na zawodach. Również bezpośrednio na zawodach należy dobrać się w drużynę z dowolnymi osobami (również z innych klubów i państw). Konkurencja tag team nie jest organizowana w grupie wiekowej dzieci.

5. Zawodnicy zakwalifikowani do kadry ZS PUT zwolnieni będą ze wszystkich opłat startowych.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis