Aktualności

„Lato w mieście” – Częstochowa

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z INFORMACJAMI I DOCZYTANIE KOMUNIKATU DO KOŃCA. DZIĘKUJEMY.

W ramach zajęć sierpniowych organizowanych przez Klub Sportowy „ORIENT” we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy w ramach projektu „Lato w mieście” odbędą się następujące zajęcia:

 

1. Treningi taekwondo: poniedziałki i środy godz. 19:30-20:30

 

2. Wyjścia na odkrytą pływalnię „KOMOBEX”:

– 09.08. (sobota) godz. 11:00-14:00

– 23.08. (sobota) godz. 11:00-14:00

– 30.08. (sobota) godz. 11:00-14:00

Maksymalna ilość uczestników jednego wyjścia – 20. Decyduje kolejność zgłoszeń.
W przypadku, gdy dana osoba nie będzie mogła wziąć udziału w wyjściu na basen w danym dniu ze względu na zbyt dużą ilość osób już zapisanych- zostanie przepisana jako pierwsza w kolejności na wyjście kolejne. Dzieci przez 3 godziny przebywać będą na basenie pod opieką instruktorów. Warunkiem koniecznym do wyjścia na basen jest pisemna zgoda rodziców (druk do pobrania na stronie internetowej www.ksorient.pl). Zbiórka o 10:55 przy wejściu na basen.

Każdy rodzic/prawny opiekun ma obowiązek OSOBIŚCIE odebrać dziecko z basenu PUNTKUALNIE O GODZINIE 14:00. Jeśli dziecko odbierane będzie przez osobę inną niż rodzic MUSI POSIADAĆ PISEMNE UPOWAŻNIENIE RODZICA DO ODBIORU DZIECKA. BRAK TAKIEGO UPOWAŻNIENIA UNIEMOŻLIWI ODBIÓR DZIECKA, KONIECZNY BĘDZIE ODBIÓR DZIECKA PRZEZ PRAWNEGO OPIEKUNA. Wzór upoważnienia do pobrania ze strony klubowej www.ksorient.pl. Osoba odbierająca dziecko składa na liście uczestników czytelny podpis odbioru dziecka. Instruktorzy będą przestrzegać tej zasady bezwzględnie. Bilety wykupione dla dzieci są biletami całodniowymi, zatem każde dziecko będzie mogło pozostać na basenie dłużej. Instruktorzy sprawują nad dziećmi opiekę tylko do godziny 14:00, zatem powyższa zasada dotycząca odbioru dzieci obowiązuje również osoby, które będą chciały zostać na basenie dłużej – rodzic lub osoba upoważniona musi dziecko odebrać o godzinie 14:00. Rodzice dowożą dzieci na miejsce zbiórki i odwożą z miejsca zbiórki we własnym zakresie.

Wyjście dla dzieci jest bezpłatne – koszty pokrywa Klub oraz Urząd Miasta Częstochowy. Rodzice, którzy dołączą do dzieci po 14:00 i będą chcieli skorzystać z basenu wykupują bilety we własnym zakresie. Koszty wszelkich zakupów na terenie basenu uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.

ZAPISY SĄ WIĄŻĄCE. OSOBY, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW, A NASTĘPNIE WYCOFAJĄ SIĘ Z UDZIAŁU, POKRYWAJĄ KOSZT CAŁODNIOWEGO POBYTU DZIECKA NA BASENIE. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu wyjść lub też odwołanie danego wyjścia z powodu czynników organizacyjnych. O wszystkich zmianach zawodnicy będą informowani na bieżąco na treningach oraz za pośrednictwem strony internetowej.

Na basen dziecko obowiązkowo posiadać musi:

– strój kąpielowy

– ręcznik

– krem z filtrem

– klapki!

– nakrycie głowy!!!

– wodę do picia (proszę nie dawać dzieciom napojów gazowanych)

– przekąskę (proszę nie dawać dzieciom słodyczy w czekoladzie)

– ubrania i bieliznę na zmianę

– chusteczki higieniczne

3. Wyjście do centrum zabaw dla dzieci.

 

FABRYKA UŚMIECHU

Data: 21.08.2014 ( czwartek)

Godzina: 16:15-19:15

Miejsce: Centrum Zabaw dla dzieci „Fabryka Uśmiechu”, ul. Św. Rocha 241, Częstochowa

Zbiórka: godz. 16:10, przed wejściem do „Fabryki Uśmiechu”

Koszt: 5 zł

Pozostałą część kosztów pokrywa Klub oraz Urząd Miasta. W ramach wyjścia dzieci mają zapewnioną 3-godzinną zabawę w Centrum Zabaw pod opieką instruktora KS „Orient” oraz drobny poczęstunek – soczek i pączek.

Dojazd: we własnym zakresie

 

MAGICZNA KRAINA

Data: 26.08.2014 (wtorek)

Miejsce: Centrum Zabaw dla dzieci „Magiczna Kraina”, al. Niepodległości 31, Częstochowa

Godziny: 16:15-19:15

Zbiórka: godz. 16:10, przed wejściem do Centrum Zabaw

Koszt: 5 zł

Pozostałą część kosztów pokrywa Klub oraz Urząd Miasta. W ramach wyjścia dzieci mają zapewnioną 3-godzinną zabawę w Centrum Zabaw pod opieką instruktora KS „Orient” oraz drobny poczęstunek – soczek i pizzę.

Dojazd: we własnym zakresie

 

———————————-

Co należy zabrać:

– koszulkę klubową OBOWIĄZKOWO!

– spodnie sportowe (najlepiej cienkie, długie)

– skarpetki

– ciuchy na przebranie

– wodę niegazowaną, ewentualnie sok (prosimy nie dawać dzieciom napojów gazowanych)

– przekąskę (ciasteczko, kanapkę, wg uznania; prosimy nie dawać dzieciom słodyczy w czekoladzie)

– chusteczki higieniczne

PROSIMY, NIE ZAKŁADAĆ DZIECIOM ŻADNEJ BIŻUTERII. PROSIMY TAKŻE, BY DZIECI UBRANE BYŁY WYGODNIE, NA SPORTOWO (jeansy, spódniczki, sukienki nie dadzą dzieciom komfortu zabawy).

 

BARDZO PROSIMY, ABY DZIECI NIE ZABIERAŁY ZE SOBĄ SPRZĘTU ELEKTRONICZNEGO. OPIEKUN NIE PONOSI ODPOWIEDZIALNOŚCI ZA EWENTUALNE ZGUBIENIA RZECZY WARTOŚCIOWYCH. PONADTO, ZALEŻY NAM, ABY DZIECI MIAŁY MOŻLIWOŚĆ AKTYWNEGO SPĘDZENIA CZASU WOLNEGO WŚRÓD RÓWIEŚNIKÓW, CHCEMY UNIKNĄĆ SYTUACJI, GDY DZIECI BEZPRODUKTYWNIE SPĘDZAJĄ CZAS PRZY TELEFONACH/TABLETACH. Z GÓRY DZIĘKUJEMY.

 

Warunki uczestnictwa: decyduje kolejność zgłoszeń, ilość miejsc jest ograniczona

– pisemna zgoda rodziców (druk do pobrania na stronie)

– wpłata 5zł (każde wyjście)

– dojazd we własnym zakresie

 

Każdy rodzic/prawny opiekun ma obowiązek OSOBIŚCIE odebrać dziecko z basenu PUNKTUALNIE O GODZINIE 19:15. Jeśli dziecko odbierane będzie przez osobę inną niż rodzic MUSI POSIADAĆ PISEMNE UPOWAŻNIENIE RODZICA DO ODBIORU DZIECKA. BRAK TAKIEGO UPOWAŻNIENIA UNIEMOŻLIWI ODBIÓR DZIECKA, KONIECZNY BĘDZIE ODBIÓR DZIECKA PRZEZ PRAWNEGO OPIEKUNA. Wzór upoważnienia do pobrania ze strony klubowej www.ksorient.pl. Osoba odbierająca dziecko składa na liście uczestników czytelny podpis odbioru dziecka. Instruktorzy będą przestrzegać tej zasady bezwzględnie. Rodzice dowożą dzieci na miejsce zbiórki i odwożą z miejsca zbiórki we własnym zakresie.

Koszty wszelkich zakupów na terenie Centrów Zabaw uczestnicy ponoszą we własnym zakresie.

ZAPISY SĄ WIĄŻĄCE. OSOBY, KTÓRE ZAPISZĄ SIĘ NA LISTĘ UCZESTNIKÓW, A NASTĘPNIE WYCOFAJĄ SIĘ Z UDZIAŁU, POKRYWAJĄ KOSZT CAŁODNIOWEGO POBYTU DZIECKA W CENTRUM ZABAW. Organizator zastrzega sobie prawo zmiany terminu wyjść lub też odwołanie danego wyjścia z powodu czynników organizacyjnych. O wszystkich zmianach zawodnicy będą informowani na bieżąco na treningach oraz za pośrednictwem strony internetowej.

 

 

4. Miniturniej walk soft stick – turniej z nagrodami.

Turniej odbędzie się w ramach ostatniego treningu w środę, 27 sierpnia. Nie są wymagane dodatkowe zapisy.

 

5. Konkurs technik szybkościowych – konkurs z nagrodami.

Konkurs prowadzony będzie przez cały miesiąc w ramach treningów. Na każdym treningu zawodnicy będą wykonywać wyznaczone techniki szybkościowe (dwie rundy: pierwsza- próba, druga- konkursowa). Po każdym treningu wyniki zawodników będą notowane.
O wynikach końcowych zadecyduje suma punktów zebranych podczas wszystkich zajęć. Nieobecność na zajęciach równoznaczna jest z brakiem punktów z danego treningu, nie ma możliwości „odrabiania” zajęć. Zachęcamy zatem do systematycznego udziału w wakacyjnych treningach.

 


W razie jakichkolwiek pytań prosimy kontaktować się z instruktorką Magdalena Makowską,tel. 519 106 036.

 

 

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis