Aktualności

IX Puchar Orientu za nami!

DSC_8026
W niedzielę 12 czerwca na terenie Szkoły Podstawowej 53 odbył się festyn rodzinny dla mieszkańców Częstochowy połączony z turniejem taekwondo.

Wśród uczestników turnieju znaleźli się najmłodsi zawodnicy KS ORIENT. Sportowe wyzwanie podjęły już 3-letnie dzieci! Sportowcy zmagali się w konkurencjach technik szybkościowych, technik specjalnych, walk soft-stick, walk semi contact oraz toru przeszkód. Na zwycięzców czekały medale odlewane specjalnie na tę imprezę. Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami uczestnictwa oraz nagrodami rzeczowymi – pamiątkowymi ręcznikami, słodyczami oraz karnetami do stoiska grillowego. Dodatkowo na zawodników czekał konkurs wiedzy na temat taekwond. Na każdego uczestnika czekały słodkie upominki i nagrody rzeczowe- sprzęt sportowy i odzież sportowa.

Poza emocjami sportowymi na dzieci czekało mnóstwo atrakcji rekreacyjnych, w których mogli wziąć udział wszyscy mieszkańcy Częstochowy. Organizatorzy przygotowali: dwa dmuchańce, turniej rycerski, stanowisko strzelania z łuku, stoisko grillowe, stoisko z watą cukrową i popcornem, pokazy wielkich baniek mydlanych, warsztaty taekwondo, kącik zabaw dla dzieci, kolorowe balony dla każdego, malowanie twarzy, zabawy plastyczne oraz zabawy i konkursy sportowe dla dzieci i rodziców.

Organizatorem imprezy był Klub Sportowy ORIENT: Zbigniew Pawlak i Magdalena Makowska. Impreza odbyła się pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowy w ramach „Inicjatyw Lokalnych”.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis