Aktualności

Informacje organizacyjne – Drużynowe Mistrzostwa Polski Taekwon-do

Aktualizacja informacji.

Tutaj <– zamieszczamy wykaz drużyn. Prosimy aby wszyscy zawodnicy kategorii dzieci i młodzik zapamiętali nazwę drużyny, w której startują. Nazwą drużyny dla zawodników z kategorii kadet, junior i senior będą nazwiska osób będących w składzie.

W rozwinięciu wiadomości przedstawiamy godziny stawienia się zawodników, pomocników oraz sędziów oraz informacje organizacyjne.

Prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami.

Kierownik ekipy: Agnieszka Horbatiuk 515-412-451

Zbiórka na hali przy stoisku klubowym w holu głównym o godz.:

7:30 – instruktorzy, sekundanci, pomocnicy,

7:30 – dzieci i młodzicy – wszyscy zawodnicy muszą stawić się w dobokach; potrzebny sprzęt, wodę mineralną, buty powinni mieć spakowane do torby. Resztę rzeczy zabierają rodzice na trybuny (ze względu na duża liczbę zgłoszonych zawodników nie mamy możliwości umieszczenia zawodników w szatni).

8:30 – sędziowie

11:30 – kadet, junior, senior – wszyscy zawodnicy muszą stawić się w dobokach; potrzebny sprzęt, wodę mineralną, buty powinni mieć spakowane do torby. Resztę rzeczy zabierają rodzice na trybuny (ze względu na duża liczbę zgłoszonych zawodników nie mamy możliwości umieszczenia zawodników w szatni).

Grupa dzieci (roczniki 2013, 2012, 2011, 2010) – zostaną oznaczeni opaską z nazwą drużyny, otrzymają również medale pamiątkowe – medale zostaną wręczone o wyznaczonej godzinie przez kierownika ekipy, nie ma możliwości odbioru medalu pamiątkowego wcześniej.

Wypożyczony sprzęt klubowy oddajemy na treningu po zawodach, nikt nie zostawia sprzętu u kierownika ekipy.

Dodatkowo, informujemy, że skład wymienionych drużyn może ulec niewielkim zmianom z przyczyn organizacyjnych i losowych. O wszystkich zmianach na bieżąco będziemy informować na klubowej stronie i facebook. Prosimy wszystkich o sprawdzanie stron, do soboty włącznie.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis