Aktualności

II Gwiazdkowy Puchar ORIENTU

Przedstawiamy informacje dotyczące II Gwiazdkowego Pucharu ORIENTU…

Organizator: KS ORIENT

Data: 11.12.2011r. (niedziela) od ok. 10:00 do ok. 13:00.

Miejsce: Będzin, Miejski Zespół Szkół nr 2, ul. Rewolucjonistów

Ze względu na ograniczone możliwości organizacyjne, w tym roku, Gwiazdkowy Puchar ORIENTU dotyczy wszystkich dzieci trenujących w Będzinie (dzieci młodsze i starsze) oraz dzieci z innych sekcji, ale tylko tych, które brały udział w ostatnich zawodach w Opolu, tj. w Pucharze Polski

Startowe: 10zł

Kategorie: dzieci młodsze – do rocznika 2002 włącznie, dzieci starsze – od rocznika 2001 włącznie

Konkurencje:

Dzieci młodsze- tempówki (dollyo chagi) i walki soft-stick
Dzieci starsze- tempówki (dollyo chagi) i walki semi- contact (tylko dla dzieci posiadających badania od lekarza sportowego) lub walki soft-stick (dla dzieci nie posiadających badań od lekarza sportowego)

Nagrody: przewidziane są upominki dla wszystkich uczestników oraz dyplomy

***Przewidziana jest także wizyta świętego Mikołaja i Śnieżynek :) ***

Zgłoszenia: w nieprzekraczalnym terminie do 3.12.11r. (sb.) włącznie, do instruktorów, zgłoszenie obejmuje wpłatę startowego oraz zwrot podpisanej zgody rodziców (druk na stronie)

PROSIMY WSZYSTKICH ZAWODNIKÓW POSIADAJĄCYCH DOBOKI O START W ZAWODACH W TYCHŻE STROJACH. DZIECI NIEPOSIADAJĄCE DOBOKÓW STARTUJĄ W STROJACH KLUBOWYCH (koszulka klubowa + spodnie).
WSZYSCY ZAWODNICY STARTUJĄCY W WALKACH SEMI-CONTACT MAJĄ OBOWIĄZEK POSIADAĆ WŁASNE RĘKAWICE I SZCZĘKĘ. JEŚLI KTOŚ POSIADA POZOSTAŁE OCHRANIACZE, RÓWNIEŻ MOŻE JE ZE SOBĄ ZABRAĆ. Dla pozostałych osób będzie możliwość wypożyczenia sprzętu ( z wyjątkiem rękawic i szczęk ).

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis