Aktualności

Ferie zimowe za nami…

Za nami ferie zimowe. Tradycyjnie, podczas ferii zimowych w Częstochowie odbyły się półkolonie z KS ORIENT, które zorganizowaliśmy pod hasłem “Ferie prawdziwego Ninja”. Od 16 do 20 stycznia pod okiem instruktorki Moniki Cieślik, dzieci miały okazję aktywnie i ciekawie spędzić czas ferii zimowych.

W poniedziałek dzieci miały okazję polepszyć swoje zdolności lub spróbować swoich sił w grze w kręgle. We wtorek uczestnicy odwiedzili planetarium, gdzie zobaczyli i poznali nasz Układ Słoneczny. W środę wybraliśmy się na lodowisko, gdzie dzieci aktywnie spędziły czas, ślizgając się na lodzie. Czwartek należał do Straży Pożarnej, dzieci odwiedziły Centralną Szkołę Państwowej Szkoły Pożarnej, gdzie kilku strażaków pokazało naszym dzieciom wozy strażackie oraz ich wyposażenie oraz zademonstrowali próbny alarm, dodatkowo pokazali dawny poligon z wrakami samolotów, pociągów, samochodów i innych. W piątek dzieci wyszalały się przez 2 godziny w “Magicznej Krainie” razem z kolegami z klubu, którzy uczestniczyli w akcji „Ferie w mieście” współorganizowanej przez Urząd Miasta Częstochowy. Nie zabrakło również treningów taekwondo, gier i zabaw grupowych, treningu z balonami, zajęć plastycznych, zabaw z chustą animacyjną i innych.

Dodatkowo, uczestnicy akcji „Ferie w mieście” wzięli udział w wycieczce do krakowskiego Aquaparku, gdzie przez 3 godziny mogli oddać się wodnym szaleństwom.

Ferie za nami, wracamy do ciężkiej pracy, niedługo egzamin!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis