Aktualności

Egzaminy na stopnie ucznioweskie Taekwon-do i Kickboxing

Zgłoszenia na egzamin do środy 17 stycznia 2024.
 
Koszt egzaminu taekwon-do według stawki KS Orient informacje u instruktora, kickboxing według stawek PZKB, płatne GOTÓWKĄ DO INSTRUKTORA do środy 17 stycznia 2024
 
Przydział sekcji do miasta w którym odbędzie się egzamin oraz godziny zostaną podane po zamknięciu listy zgłoszeń.
 
Jeśli zawodnicy chcą otrzymać pas lub belkę w dniu zdanego egzaminu prosimy o zgłaszanie chęci zakupu pasu/belki przy zapisie na egzamin w arkuszu.

 

Dotyczy osób zdających egzamin w taekwon-do: Warunkami przystąpienia do egzaminu są zdanie egzaminu wewnętrznego (terminy egzaminów w każdej sekcji podane są podczas treningów przez instruktora), posiadanie Książeczki Adepta (dotyczy wszystkich), posiadanie Arkusza Ocen (dotyczy dzieci i młodzików). Prosimy o dopilnowanie aby książeczki adepta były schludnie oraz odpowiednio uzupełnione (wklejone jedno zdjęcie zawodnika, wpisane imię i nazwisko, pesel oraz data rozpoczęcia treningów), do książeczek nie uzupełnionych nie będą wpisywane wyniki z egzaminu. Osoby, które nie posiadają Książeczki Adepta w celu ich wyrobienia przekazują zdjęcie legitymacyjne oraz 15zł do instruktora, Książeczki będą wręczane po zdanym egzaminie.
 

 

Wymagania egzaminacyjne dostępne na stronie www.ksorient.pl/egzaminy/

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis