Aktualności

EGZAMIN NA STOPNIE UCZNIOWSKIE – komunikat

Prosimy wszystkich zawodników o zapoznanie się z informacjami dotyczącymi zbliżającego się egzaminu na stopnie uczniowskie. Wykaz stopni juniorskich i seniorskich przedstawia tabela przygotowana przez ZS PUT.

Szczegóły organizacyjne w rozwinięciu wiadomości.

Miejsce: Częstochowa, CH JAGIELLOŃCZYCY, ul. Brzozowa 2/8

Data: 18-19.06.2016 (sobota i niedziela, egzamin został rozbity na dwa dni z uwagi na duża liczbę osób zdających egzamin, każdy zawodnik będzie zdawał egzamin tylko w jeden dzień); godziny egzaminów będą rygorystycznie przestrzegane, każdy zawodnik, który się spóźni lub stawi nie na swoją grupę, nie będzie miał możliwości udziału w egzaminie.

Godziny: 9:00-20:00 (sobota), 9:00-20:00 (niedziela)

SOBOTA – kategoria wiekowa dzieci starsze (2010, 2009, 2008, 2007) i dzieci młodsze (2013, 2012, 2011)

NIEDZIELA – kategorie wiekowe młodzik (2006, 2005, 2004), kadet (2003, 2002, 2001), junior (2000, 1999, 1998), senior (1997 i starsi)

Zapisy: do instruktorów, w nieprzekraczalnym terminie do 11 czerwca włącznie; po tym terminie żadne zapisy nie będą przyjmowane, nie ma również możliwości zapisów bezpośrednio przed egzaminem

Opłaty: bez zmian w stosunku do roku ubiegłego, opłata obejmuje udział w egzaminie i potwierdzenie zaliczenia stopnia certyfikatem ZS PUT, pas należy dokupić we własnym zakresie

Informujemy, że osoba, która zapisze się na egzamin, a następnie nie stawi się na niego lub też nie zaliczy egzaminu – otrzymuje zwrot połowy kosztów.

Wymagania egzaminacyjne: http://www.ksorient.pl/egzaminy/

Wymagania egzaminacyjne zostaną zaktualizowane z dniem 31.05.2016 r. Prosimy o dokładne sprawdzenie wymagań po tym terminie, aby zawodnicy uczyli się zgodnie z aktualnymi wymaganiami.

Przypominamy, że:

*Egzamin składa się z części teoretycznej i praktycznej.
*Podczas egzaminu nie dopuszcza się obecności osób postronnych.
*Zaliczony egzamin zostaje potwierdzony imiennym certyfikatem.
*Podczas wręczania certyfikatów rodzice zawodników mogą być obecni na sali.
*Egzamin oceniany jest w skali od 1 (najsłabiej) do 6 (najlepiej).
*Osoba otrzymująca ocenę 1 nie zdaje egzaminu. Pozostałe oceny są pozytywne.

Przypominamy także, że wszyscy zawodnicy posiadający stopień 8 cup mają obowiązek posiadać podczas egzaminu dobok. Osoby z niższymi stopniami mogą występować w stroju klubowym. Ponadto obowiązkowe jest posiadanie ochraniaczy (rękawic i szczęki oraz w przypadku osób z wyższym stażem treningowym- pozostałych ochraniaczy.)

Co należy zabrać:

  • koszulkę klubową, długie spodnie dresowe (dla osób do 8 cup)
  • dobok (od 8 cup)
  • posiadany sprzęt treningowy
  • pas, jeśli jest posiadany
  • klapki (obowiązkowe!)

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis