Aktualności

Częstochowa Jagiellończycy ruszamy z gimnastyką/akrobatyką

Już 15 września ruszają treningi gimnastyki z elementami akrobatyki.

Zapraszamy na treningi we wtorki i piątki godz.: 17:00 – dzieci roczniki 2016, 2015, 2014, 2013, godz.: 18:00 dzieci roczniki 2012 i starsi.

Od tego sezonu treningi poprowadzi instruktorka Magdalena Wróbel, w rozwinięciu więcej informacji.

Dołącz do nas, widzimy się 15 września =)

Wróbel Magdalena

Od dziecka związana ze sportem. Studentka wychowania fizycznego na Uniwersytecie im Jana Długosza w Częstochowie. Absolwentka Politechniki Częstochowskiej na kierunku Business English. Instruktor akrobatyki sportowej, instruktor skoków do wody, instruktor fitness

Wielokrotna Mistrzyni Polski z trampoliny 1m , 3m oraz wieży 5m. Czterokrotna uczestniczka oraz finalistka Mistrzostw Europy ( Helsinki – Finlandia, Graz- Austria, Belgrad- Serbia, Poznań- Polska) . Reprezentantka Polski na wielu imprezach międzynarodowych. Wieloletnia członkini Kadry Polski.

Z akrobatyką sportowa związana od 15lat . Nauka elementów akrobatycznych to podstawowe przygotowanie każdego skoczka do wody. Swoje doświadczenie sportowe przekazuję zawodnikom od 7 lat pracując w różnych klubach i szkołach sportowych m.in w Częstochowskim Ośrodku Szkolenia Wyczynowego, Stacji Grawitacji czy w klubie sportowym RKS Raków Częstochowa. Akrobatyka to rewelacyjne przygotowanie do każdej dyscypliny sportowej. Świetnie rozwija wszystkie zdolności motoryczne. Podstawowe przygotowanie akrobatyczne może sprawić, że Twoje dziecko w przyszłości będzie dobre w każdej dyscyplinie sportowej.

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis