Aktualności

28 Mistrzostwa Polski za nami.

XXVIII Mistrzostwa Polski ZS PUT za nami!
Ostatnie dwa dni starć przyniosły wiele emocji, chwil radości, jak i wzruszeń. Mogliśmy zobaczyć zmagania zawodników w formule semi contact, light contact czy układach tradycyjnych i otwartych. Rozegrano również dodatkową konkurencję tag team, gdzie trzyosobowe drużyny zmagały się ze sobą na zasadach semi contactu. Z roku na rok impreza ta wnosi ze sobą coś nowego lub robi to co kiedyś, ale w odświeżony sposób, jak np. testy siły, gdzie najmłodsi zawodnicy mogą sprawdzić siłę swoich kopnięć, a najlepsze wyniki zostały nagrodzone sprzętem do treningów. Mieliśmy również loterię fantową, gdzie każdy ze zgłoszonych zawodników mógł wygrać super nagrody.

Jednakże to wszystko nie udałoby się bez Was!
Drodzy zawodnicy, trenerzy, rodzice i sympatycy naszej dyscypliny sportu. Serdecznie dziękujemy za tak liczny udział oraz pełne zaangażowanie w minionych zawodach.
Szczególne podziękowania należą się również sędziom, którzy świetnie się spisali i stanęli na wysokości zadania, aby werdykty były słuszne.
To Wy wszyscy tworzycie Polską Unię Taekwondo i mimo różnych dróg łączy nas wspólna pasja!

W imieniu prezesa ZS PUT Zbigniewa Pawlaka, całego zarządu serdecznie dziękujemy wszystkim klubom i ich członkom oraz życzymy dalszych sukcesów!

TAEKWON!

Wróć

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis