Aktualności

2020

Nasza zawodniczka Maja Popczyk, odebrała wyróżnienie z rąk Prezydenta Miasta Zawiercie Pana Łukasza Konarskiego, za wysokie osiągnięcia w współzawodnictwie międzynarodowym oraz krajowym. Przypominamy, że Maja w 2019 roku została potrójną Mistrzynią Polski w Polskim Związku Kickboxingu oraz reprezentowała Polskę w Mistrzostwach Świata w Kickboxingu. Gratulujemy Mai oraz jej trenerce Agnieszce Horbatiuk.

Występ na Slovak Open dla kickboxerów z Klubu Sportowego Orient okazał się bardzo owocny, podopieczni Agnieszki Horbatiuk oraz Zbigniewa Pawlaka zdobyli: 2 złote, 1 srebrny i 12 brązowych medali. W rozwinięciu wyniki.

Mistrzostwa Polski w Kickboxingu Pointfighting Dzieci, Kadetów Młodszych i Starszych i Light Contact Kadetów Młodszych i Starszych 03-5.04.2020

22 lutego 2020r w Barczewie odbył się Otwarty Puchar Polski Północnej. Do zawodów zgłosiło się 132 zawodników i zawodniczek oraz 21 sędziów z 7 klubów z całej Polski. Nasz klub reprezentowało 30 zawodników i zawodniczek z sekcji z Będzina, Zawiercia, Łaz i Częstochowy, sędzia Karol Marcisz oraz trenerzy Monika Cieślik i Jakub Demuth. Zajęliśmy pierwsze

W dniu 15 grudnia 2019 w Częstochowie odbył się XII Gwiazdkowy Puchar Orientu dla dzieci i młodzików połączony z festynem rodzinnym. Organizatorem zawodów był: KS Orient we współpracy z Urzędem Miasta Częstochowa. Do zawodów zgłosiło się 256 zawodników i zawodniczek z Klubu Sportowego Orient. Zawody sędziowało 25 sędziów ZS PUT. Sędzią Głównym Zawodów był Zbigniew

Zapraszamy na Drużynowe Mistrzostwa Polski w Taekwon-do, które odbędą się 21 marca 2020 w Pionkach. Prosimy zapoznać się z komunikatem. Instruktorzy zgłoszenia przyjmują do 11 marca 2020. Komunikat Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich. Oświadczenie dla osób pełnoletnich.

Wszystkie osoby jadące na Otwarty Puchar Polski Północnej w Taekwon-do ZS PUT, 22 lutego 2019, proszone są o zapoznanie się z poniższą informacją. Wyjazd w piątek 21.02.2020 Zbiórka o godz. ➡️ 23:45 ⬅️ McDonald’s ul. Drogowców 1, po stronie Tesco – prosimy o punktualność. Koszt dojazdu 110,00 zł Kierownik ekipy: Monika Cieślik tel. 535 082 841 ODBIÓR:

Obóz sportowo-rekreacyjny w Czarnogórze Otwieramy zapisy na listę rezerwową: https://forms.gle/PSmbLBFzbX7hgLFB7

Oficjalnie otwieramy zapisy na letnie obozy z Orient’em. Liczba miejsc ograniczona decyduje kolejność zgłoszeń, przez arkusz dostępny poniżej, oraz wpłata zadatku. Udział w obozie potwierdzimy drogą mailową. zgłoszenia Czarnogóra zgłoszenia Jastrowie

Zapraszamy na letnie obozy z Orientem, ulotki dostępne na naszej stronie www.ksorient.pl/wakacje Ze względu na ograniczoną ilość miejsc zapisy na obozy otwieramy w poniedziałek 10 lutego o godz. 8:00 Warunkiem udziału w obozie będzie zgłoszenie w formularzu google oraz wpłacenie zadatku.

Otwarty Puchar Polski Północnej odbędzie się 22 lutego w Barczewie. Instruktorzy zgłoszenia przyjmują do 14 lutego 2020. Oświadczenie dla opiekunów osób niepełnoletnich Oświadczenie dla osób pełnoletnich Komunikat dostępny w rozwinięciu wiadomość.

Przypominamy, że do 29 lutego 2020 zbierane są dwie dodatkowe składki: – opłata za roczną składkę Związku Sportowego Polska Unia Taekwon-do – opłata na polisę NNW na rok 2020 Wpłat dokonywać należy w ciągu najbliższych treningów bezpośrednio do instruktorów. W rozwinięciu szczegóły dotyczące opłat.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis