W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy informacje organizacyjne dotyczące zbliżającego się Pucharu Orientu. Wszystkich startujących prosimy o zapoznanie się z nimi.
Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych zawodników, że już niebawem odbędzie się kolejna edycja klubowego turnieju „Puchar Orientu”. Tegoroczna już jedenasta edycja imprezy, odbędzie się 28 października na Hali Sportowej Częstochowa. Zawody połączone będą z rodzinnym festynem, który skierowany jest do wszystkich mieszkańców Częstochowy. Prosimy o uwzględnienie tego terminu w swoich planach. Liczymy na stuprocentową frekwencję
06.10.2018 roku odbyły się zawody w kickboxingu, na których zmagali się adepci Klubu Sportowego Orient zawodnicy walczyli w dwóch formułach pointfighting, light contact. Nasi zawodnicy pokazali w nowym sezonie najwyższą formę wygrywając klasyfikację generalną klubów, zdobywając 10 złotych, 7 srebrnych i 3 brązowe medale.
Mistrzostwa Świata w kickboxingu Lido di Jesolo – Michelle Maier brązową medalistką Mistrzostw Świata kadetów!!! Polska reprezentacja Polski licząca 112 zawodników i zawodniczek reprezentowała barwy biało-czerwone w formułach pointfightig, light-contact, light-kick, k1-rules. Do grona reprezentantów dostali się nasi zawodnicy: Michelle Maier w kategorii kadet starszy (pointfighting, light contact -60 kg), Maja Popczyk kadetka starsza (light
Zapraszamy wszystkich zawodników kategorii dzieci i młodzik (roczniki 2006 i młodsi) na kolejną edycję Pucharu Orientu. Turniej przeznaczony jest dla wszystkich dzieci i młodzików, nie ważne czy zacząłeś przygodę z Taekwon-do kilka lat temu czy we wrześniu tego roku, przyjdź i sprawdź się na najlepszym klubowym turnieju.
W dniach 22-23.09.2018 w Krakowie odbyło się seminarium walki sportowej z 10- krotnym Mistrzem Świata w Taekwon-do Gordonem Fearnem VI dan z Anglii. Ponad 80 osób (zawodników i trenerów) z 13 klubów zawitało do Krakowa po dużą porcję wiedzy z zakresu walki sportowej. Klub Sportowy Orient reprezentowali trenerzy: Zbigniew Pawlak, Jakub Demuth, Karol Marcisz, Monika
Zachęcamy wszystkie dzieci, młodzików i kadetów (zawodnicy od 6 do 15 lat) do wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski Południowej w Taekwon-do ZS PUT, które odbędą się 13 października w Świdnicy. W rozwinięciu wiadomości szczegóły.
W tegoroczne wakacje kolejny raz w Częstochowie umożliwiliśmy naszym zawodnikom i sympatykom aktywne spędzenie wolnego czasu. W ramach zadania publicznego pn. „Organizacja wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży” współfinansowanego przez Urząd Miasta Częstochowy zorganizowaliśmy treningi wakacyjne oraz letnie półkolonie z taekwondo. Zapraszamy do lektury odrobiny wakacyjnych wspomnień.
Joga wraca! Od 4 października ruszamy z treningami w każdy czwartek od godz 17:00 do 18:30. Prosimy zapisywać się na pierwszy trening pod numerem telefonu 505 074 423, mailowo na adres: klubsportowyorient@gmail.com lub przez fb. W rozwinięciu przedstawiamy opis instruktora Dawida Stanisławskiego.
Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies w celu realizacji usług oraz do gromadzenia anonimowych informacji statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.