Aktualności

2015

Zawodnicy sekcji Łazy otrzymali stypendium Burmistrza Łaz za wysokie wyniki w sporcie. Instruktorka naszych utalentowanych sportowców, Agnieszka Horbatiuk, otrzymała wyróżnienie za za wysokie wyniki w sporcie swoich podopiecznych. Miasto Łazy uhonorowane zostało tytułem Samorządowego Lidera Edukacji 2015 Stypendyści: Weronika Zawalska, Szymon Włosek, Natalia Zawalska, Michelle Maier, Julia Armatyńska, Mariusz Nowak. Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Kochani, nasza nowa sala treningowa stale się zmienia. Mamy kącik przygotowany specjalnie dla najmłodszych zawodników, a w nim ścianę z pamiątkowymi plakatami z zawodów ogólnopolskich i międzynarodowych oraz ścianę przeznaczoną na kolorowe rysunki – wspomnienia naszych małych ninja. Nasze biuro także powoli nabiera charakteru, wreszcie mamy miejsce na ekspozycję naszych trofeów! Jeszcze sporo pracy przed

Uwaga! W tym tygodniu (wtorek i czwartek) treningi boksu są odwołane z uwagi na wyjazd trenera na zawody. W najbliższym czasie poinformujemy o terminie odrobienia zajęć.

Każdy młody sportowiec w wieku od 9 do 12 lat może dołączyć do grupy Pum. Trenujemy w czwartki o 18:15 i w soboty o 12:30. Gimnastyka, samoobrona, kopnięcia, uderzenia, walki! To wszystko na naszych zajęciach. Zapraszamy!

Do wspólnej zabawy zapraszają także Jaguary! Zostań ninją w wieku 6-8 lat. Poznaj techniki taekwondo, wiele ćwiczeń gimnastycznych, rozładuj energię! Zapraszamy do Jagiellończyków w czwartki o 17:00 i w soboty o 11:15. Do zobaczenia!

Nasza najmłodsza grupa KROKODYLKI zaprasza na treningi wszystkich supersportowców w wieku 3-5 lat! Gry, zabawy drużynowe, samoobrona, techniki taekwondo, gimnastyka i mnóstwo uśmiechu! Ćwiczmy w każdy czwartek o 16:15 i w każdą sobotę o 10:30. Zapraszamy!

Mamy kolejny powód do dumy! Podczas tegorocznego II Forum Organizacji Pozarządowych, które odbyło się 11 września w Zawierciu, prezes klubu Zbigniew Pawlak otrzymał podziękowanie za współpracę z gminą Zawiercie w roku 2015. W tym miejscu, w imieniu całego klubu, również dziękujemy władzom Zawiercia za wspieranie naszych działań. Mamy nadzieję na owocną współpracę w kolejnych latach.

W ubiegłą niedzielę, 11 października, w Hali Sportowej Częstochowa odbyła się trzecia edycja jednego z najważniejszych wydarzeń sportowych w Częstochowie – Częstochowskiego Dnia Sportu. Mieszkańcy mogli zapoznać się z ofertą, jaką do zaoferowania ma KS ORIENT oraz ZS Polska Unia Taekwondo. Na naszych stoiskach dostępne były nie tylko materiały reklamowe, ale także nasze najważniejsze trofea,

11 września na terenie zawierciańskiego Miejskiego Ośrodka Kultury odbył się II Piknik Samorządowy organizowany przez Wydział Promocji Urzędu Miasta Zawiercie. Po raz kolejny nasz klub otrzymał zaproszenie na to wydarzenie. Od godziny 14:00 dostępne było klubowe stoisko. Każdy mógł obejrzeć prezentację multimedialną o działalności klubu, trofea i medale wywalczone przez naszych zawodników, a także „poczęstować” się ulotką,

Uwaga zawodnicy! Już w listopadzie jedna z dwóch najważniejszych imprez w sezonie: Puchar Polski w Taekwondo. Tradycyjnie, zawody odbędą się w Opolu. Szczegóły w rozwinięciu wiadomości.

Uwaga zawodnicy startujący w zbliżających się VII Mistrzostwach Polski Tang Soo Do. W rozwinięciu wiadomości zamieszczamy szczegółowy komunikat.

Uwaga zawodnicy startujący w zbliżających sie zawodach: Mistrzostwa Polski Północnej w Taekwondo ZS PUT „Gladius Cup 2015”, które odbędą się już 17 października w Ostródzie. Prosimy o dokładne zapoznanie się z komunikatem turnieju dostępnym w rozwinięciu wiadomości.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis