Aktualności

2013

WYNIKI MISTRZOSTW POLSKI KADETÓW W KICK-BOXINGU, Muszyna, 8-10.03.2013r. 1. Julia Armatyńska – 3 miejsce 2. Natalia Jastrzębska – 1 miejsce 3. Mieszko Matysiak – 1 miejsce 4. Mariusz Nowak – przegrał pierwszą walkę, z wicemistrzem Polski 5. Michał Dziechciarz – wygrał pierwszą walkę, drugą – przegrał wynikiem 2:1 (przegrał przez ostrzeżenia za zbyt mocny kontakt)

Szalenie miło jest nam poinformować, że zawodnik KS „Orient”, Łukasz Typel (sekcja Myszków) zwyciężył w plebiscycie na młodzieżowego sportowca roku w powiecie myszkowskim. Zdobył aż 7737. Nagrodą w plebiscycie będzie publikacja wywiadu ze zwycięzcą głosowania oraz pamiątkowy dyplom. Jak podają organizatorzy celem plebiscytu jest uhonorowanie tych sportowców, którzy codziennie ciężko pracują na swoje sukcesy i

Tegoroczne ferie zimowe w sekcji częstochowskiej obfitowały w liczne dodatkowe atrakcje. Poza treningami, dzieci i młodzież uczestniczyli w: wyjeździe do Krakowa, wyjściu do centrum zabaw, a także w miniturnieju- sparringach…

Zapraszamy do udziału w seminarium z bokserem Krzysztofem Szotem. Seminarium dotyczyć będzie technik bokserskich (walka, tarczowanie itp.)…

Nasz zawodnik, Łukasz Typel, walczy o tytuł sportowca roku 2012 w powiecie myszkowskim. Prosimy o wsparcie i głosy. Głosowanie nic nie kosztuje. Dziennie można oddać aż 5 głosów. Oto link, pod którym można oddawać głosy. http://myszkow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1716573,plebiscyt-mlodziezowy-sportowiec-roku-2012-w-powiecie-myszkowskim-blukasz-typel-b-zawodnik-myszkowskiej-sekcji-ks-orient-zloty,galeria,4442957,id,t,tm,zid.html?ocena=1&klucz=d5826591a5bb8ba68254a539bddb1363 Liczymy na Waszą pomoc!

23.02.2013r. (sobota) w Częstochowie odbędą się sparringi klubowe dla zawodników ze wszystkich sekcji KS „Orient”. Sparringi będą miały charakter przygotowawczy do Mistrzostw Polski, które odbędą się w marcu.

W okresie ferii zimowych w Częstochowie zostaną zorganizowane następujące atrakcje: ***Treningi odbywają się bez zmian.*** ***Dodatkowe atrakcje*** 15.02.2013r. (piątek)- wyjazd do Krakowa – Aquapark od godz. 10:00 (wejście na 130min) – Zwiedzanie z przewodnikiem wystawy „Śladem europejskiej tożsamości Krakowa” w PODZIEMIACH KRAKOWSKIEGO RYNKU od godz. 13:30 (ok. 70 min)

Zwracamy się z prośbą do Państwa o pomoc dla brata jednego z członków naszego klubu. Będziemy wdzięczni za każde okazane wsparcie.Prośba dotyczy przekazania 1% podatku na leczenie chłopca chorego na autyzm wczesnodziecięcy.Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące Michałka oraz szczegóły, jak można wesprzeć rodziców chłopca.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis