Aktualności

2013

W sekcji Częstochowa Raków planujemy zorganizowanie treningów wakacyjnych (cały lipiec i pierwsza połowa sierpnia). Wstępny rozkład treningów to środy i piątki w godzinach popołudniowych (szczegóły- niebawem).

Miło nam poinformować, że w tym roku, zgodnie z kilkuletnią już tradycją, pożegnamy sezon sportowy we wspólnym gronie. Spotkanie to będzie szczególne, ponieważ kończy sezon sportowy, w którym nasz klub obchodzi swoje dwudziestolecie. W związku z tym liczymy na wyjątkową frekwencję.

Przypominamy, że w maju zbierane są dwie dodatkowe składki: opłata na licencję Polskiej Unii Taekwondo na rok 2013 oraz opłata na polisę NNW na rok 2013. Wpłat dokonywać należy w ciągu najbliższych treningów bezpośrednio do instruktorów.

W przyszłym miesiącu planujemy zorganizowanie klubowej wycieczki do parku wodnego Tatralandia położonego na Słowacji. Tatralandia to największy całoroczny park wodny w centralnej Europie składający się z dwóch części: letniej odkrytej oraz zadaszonej, która funkcjonuje przez cały rok.

W lipcu 2013r. w Coventry , w Anglii odbędą się Mistrzostwa Świata Taekwondo International. Na zawody powołana została seniorska kadra Polskiej Unii Taekwondo. Znaleźli się w niej również nasi zawodnicy.

W ubiegły czwartek, 11. kwietnia, odbyła się uroczystość wręczenia nagród i wyróżnień Prezydenta Miasta Częstochowy za osiągnięcia sportowe w roku 2012. Łącznie aż 138 sportowców, trenerów i działaczy otrzymało nagrody i wyróżnienia, a wśród nich czworo członków naszego klubu- troje zawodników i jeden trener.

Zachęcamy do obejrzenia magazynu sportowego przygotowanego przez radomszczańską telewizję NTL. Końcowa część nagrania dotyczy sukcesów naszej zawodniczki Wiktorii Fronczyk oraz sekcji prowadzonej w Radomsku. http://www.tvntl.pl/index.php/sport-mainmenu-96/8126-magazyn-sportowy-09042013

Artykuły o sukcesach Wiktorii Fronczyk, reprezentantki radomszczańskiej sekcji naszego Klubu. http://radomsko.pl/cms/cms_news.php?id=7209 http://www.radomsko24.pl/m/articles/view/Wiktoria-Fronczyk-Mistrzynia-Polski Oraz wpis na stronie internetowej Publicznego Gimnazjum w Pajęcznie na temat sukcesów tamtejszych reprezentantów naszego klubu. http://www.gimnazjum-pajeczno.ingram.com.pl/

W niedzielę, 24.03.2013r. w Warszawie odbył się Walny Zjazd Sprawozdawczo-Wyborczy delegatów klubów członkowskich Polskiego Związku Kick-Boxingu. Podczas zebrania członkowie klubów zapoznali się ze sprawozdaniami za 4 ostatnie lata pracy PZKB, dyskutowali na temat zalet i wad funkcjonowania Związku, proponowali zmiany, nowe pomysły.

W weekend 8-10.03.2013r. grupa naszych zawodników wyjechała do Muszyny na turniej kick-boxingu: Mistrzostwa Polski Kadetów Pointfighting i Light-contact… Oto wyniki naszych reprezentantów: Natalia Jastrzębska: 1. miejsce pointfighting i 1. miejsce light-conatact -47kg Mieszko Matysiak: 1. miejsce pointfighting i 2. miejsce light-contact -28kg Julia Armatyńska: 3. miejsce light-contact i 3. miejsce pointfighting -32kg. Michał Dziechciarz: bez

W ubiegły weekend, 16-17.03.2013r. w częstochowskiej hali „Polonia” odbyły się jubileuszowe XX Otwarte Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Taekwondo… W zawodach udział wzięło 566 zawodniczek i zawodników, a tym:  9 maluchów  129 dzieci  159 młodzików  99 kadetów  69 juniorów  101 seniorów.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis