Aktualności

2013

Otrzymaliśmy wiadomość od trenera Zbigniewa Pawlaka, który czuwa nad naszymi reprezentantami w Coventry podczas Mistrzostw Świata w Taekwondo.

Z przyjemnością dzielimy się kolejnymi informacjami z Mistrzostw Świata w Coventry. Dziewczęta: Aleksandra Cyranowska i Olimpia Grela razem z koleżanką z Krakowa, Karoliną Nowak, stworzyły drużynę, która wywalczyła złoty medal. Brawo! Nasza zawodniczka, Weronika „Makumba” Burdzyńska, również dotarła do strefy medalowej, zajęła 3 miejsce, zdobywając tym samym brązowy medal. Gratulacje!

Mamy kolejne powody do zadowolenia. Drużyna dziewcząt w składzie: Michelle Maier, Julia Armatyńska i Klaudia Wójcik wywalczyły srebro podczas Mistrzostw Świata.

Michelle Maier i Julia Armatyńska mistrzyniami świata! Obie dziewczynki zdobyły złote medale w walkach semi-cotanct. Walki chłopców właśnie trwają. Wieczorem naszych zawodników czekają jeszcze walki drużynowe.

W ubiegły weekend w Pajęcznie grupa reprezentantów naszego Klubu wzięła udział w pokazach przygotowanych specjalnie na festyny z okazji Dni Miasta Pajęczno.

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące wyjazdu na Mistrzostwa Świata do Coventry w Anglii. Prosimy wszystkich uczestników o zapoznanie się z informacjami.

Zbliżają się pokazy w sekcji Pajęczno. Informujemy zawodników, że pokazy odbędą się dwukrotnie: PIĄTEK 05.07.2013r. – pokaz około godziny 19:00, zbiórka: 18:30. Osoby chętne do pomocy organizacyjnej prosimy o przyjście na godzinę 18:00.

Przedstawiamy pełną informację dotyczącą poniedziałkowej wycieczki do Tatralandii …

W ostatnim czasie nasi zawodnicy uczestniczyli w kilku pokazach. Reprezentanci grup dziecięcych sekcji Częstochowa (Raków) występowali: w sobotę 18. maja w Szkole Podstawowej nr 53 podczas festynu dla uczniów tej szkoły, następnie 1. czerwca w Centrum Zabaw dla dzieci „Magiczna Kraina”, gdzie zorganizowany był festyn z okazji Dnia Dziecka dla wszystkich dzieci z naszego miasta.

W najbliższym czasie w sekcji Częstochowa Raków oraz Radomsko odbędzie się kilka pokazów.

Dziś w nocy wróciliśmy z wycieczki na Słowację. Celem naszego wyjazdu była wizyta w największym w Europie parku wodnym z licznym atrakcjami wewnątrz jak i na powietrzu – Tatralandii.

W dniach 13, 14, 15 czerwca odbędą się kolejne egzaminy na stopnie uczniowskie.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis