Aktualności

2013

Miło nam przedstawić uczestników i zwycięzców turnieju tanecznego „Dance Star” zorganizowanego przez opiekunów obozu w Darłówku.

Wczoraj, nasi obozowicze, wybierali Miss i Mistera Obozu. Oto wyniki: Miss publiczności: Kinga Mesjasz. Mister publiczności: Mateusz Tatar. Miejsca na podium zajęli kolejno:

Uwaga, uwaga! Poniżej lista zwycięzców obozowej „Randki w ciemno”! :)

Obóz w Darłówku powoli budzi się do życia. Kolejny słoneczny dzień przed nami. Powoli opadają emocje po wczorajszej wieczornej „Randce w ciemno” :) Niebawem udostępnimy fotorelację z tego niepowtarzalnego wydarzenia :) Za chwilę zbiórka, trening i … czas na rekreacyjną część obozu :) Pozdrawiamy serdecznie! :)

Jak już wspominaliśmy, dzisiaj nasi obozowicze wezmą udział w jedynej swoim rodzaju „Randce w ciemno”. Nie zabraknie gościa specjalnego- Tajemniczego Kinia

Obóz w Darłówku trwa. W końcu pojawiło się słońce, pogoda zapowiada się całkiem przyjemnie. Na dzisiejszy wieczór zaplanowana jest dyskoteka dla dzieci i młodzieży z naszego obozu.

Nasi zawodnicy rozpoczynają pierwszy dzień obozu. Pogoda dopisuje, humory również. Na dziś zaplanowane są dwa treningi i sporo zajęć pozatreningowych. Zapraszamy do przeglądania w galerii na facebooku zdjęć obozowych.

Obozowicze w Darłówku zakwaterowali się w pokojach. Wszyscy mają już za sobą pierwszy, rozruchowy trening. O 18:30 grupy udały się na kolację. Plany na jutro: 9:00 zbiórka, 9:15 śniadanie, 14:15 obiad, 19:15 kolacja. Grupy starsze rozpoczną także od jutra treningi specjalistyczne z gościem specjalnym obozu, pięściarzem Krzysztofem Szotem. Jutro przekażemy dalsze info z Darłówka. :)

Nasi obozowicze właśnie dotarli do ośrodka w Darłówku. Zmęczeni, ale cali i zdrowi, rozpoczynają organizację swojego dwutygodniowego pobytu nad morzem. Będziemy na bieżąco relacjonować przebieg obozu. Pozdrawiamy :)

Dotarły do nas pierwsze informacje z Coventry, gdzie odbywają się Mistrzostwa Świata w Taekwondo. Łącznie w turnieju udział bierze około 2000 zawodników z 30 krajów świata. Organizacyjne zawody odbywają się w miarę sprawnie, włączając standardowo czasem lekki poziom chaosu :)

Zapraszamy serdecznie wszystkich członków naszego klubu, rodziców naszych zawodników oraz osoby niezrzeszone w klubie na City Cross- pierwsze tego typu wydarzenie organizowane w Częstochowie.

KS „Orient” serdecznie zaprasza trenerów i zawodników spoza naszego klubu do udziału w kolejnym obozie sportowo-rekreacyjnym KS „Orient”.

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis