Aktualności

2010

W bieżący weekend, 23-25.04.2010 w Węgrowie odbył się Otwarty Puchar Polski w Kickboxingu. Zawodnik naszego klubu, Ciszek Marcin, wystartował na tym turnieju w barwach swojej uczelni, Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie, niestety nie powiodło mu się w formule Semi-Contact ani formule Light-Contact gdzie w ćwierćfinale po zaciętej i wyrównanej walce przegrał decyzją sędziów ze

Przedstawiamy komunikat najbliższego seminarium …Krakowskie Centrum Taekwon-do ma zaszczyt zaprosić członków klubów PUT do udziału worganizowanym przez nas seminarium szkoleniowym z Wielkim Mistrzem Jamesem Limem9.dan z Malezji.

Przedstawiamy wyniki sobotnich Mistrzostw Polski, które odbyły się w Ząbkowicach Śląskich …W zawodach Międzynarodowe Mistrzostwa Polski Polskiej Unii Taekwondo 9-11.-4.2010r w Ząbkowicach Śląskich udział wzięło 52 zawodników i zawodniczek Klubu Sportowego „Orient”.

Zarząd KS ORIENT, w imieniu wszystkich członków Klubu, składa serdeczne gratulacje Annie Bąbik i Jej Małżonkowi z racji powiększenia rodziny i społeczności Naszego Klubu. Mamy nadzieję, że maleństwo jak najszybciej dołączy do taekwondoków Polskiej Unii Taekwondo :)Mamie i małemu Mikołajowi życzymy zdrowia i wszelkiej pomyślności.

Czworgu członkom KS ORIENT przyznane zostały Wyróżnienia Miasta Częstochowy za Wybitne Osiągnięcia Sportowe w roku 2009r.Oto wyróżnieni:zawodnik Mateusz Grzyb zawodniczka Klaudia Wójcik zawodnik Błażej Cierpiał trener Zbigniew PawlakSerdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

Oto wyniki zawodników ORIENTU, którzy wzięli udział w Mistrzostwach Polski Południowej Kick Boxing Light Contact Seniorów…Turniej odbył się 20.03.2010.r.Krzysztof Wiśniewski (Będzin) : I miejsce, -94kg Marcin Ciszek (Częstochowa Raków) : I miejsce, -63kg Maciej Kwaśniak (Będzin) : I miejsce, -84kg Paweł Stolarski (Zawiercie) : bez medalu, -84kg Krzysztof Bartnik (Zawiercie) : bez medalu, -69kg

XVIII LETNI OBÓZ SPORTOWO-REKREACYJNY I LETNIE KOLONIE DLA DZIECIorganizator: Zbigniew Pawlak, KS ORIENTtermin: 07.08.2010 – 20.08.2010r. (2 tygodnie)

Dołącz do nas już dziś

Pierwszy trening gratis